clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
27 Серпня 2019 Хмельницький міський відділ ДРАЦС 5444

До початку нового навчального року залишилось трохи менше ніж тиждень. Нагадуємо хмельничанам про основні правила освіти без хабарів.
ЩО РОБОТИ У РАЗІ, ЯКЩО ВІД ВАС ВИМАГАЮТЬ ХАБАРЯ?
1. У жодному разі не давати хабаря.
2. Звернутися до органу студентського самоврядування або профспілки вищого навчального закладу, повідомити керівництво установи.
3. Повідомити правоохоронні органи, працівники яких розяснять подальші дії.
4. Підготувати докази (аудіо-, відеозапис, свідчення друзів).
5. Написати заяву у поліцію за адресоюзакладу.
ЩО ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ДАЛІ?
Працівники поліції помітять спеціальною фарбою гроші, які група збирається передавати службовій особі навчальної установи. Цей напис буде помітним тільки в ультрафіолетовому світлі. Номери купюр теж перепишуть. Правоохоронці можуть встановити відеоспостереження або зафіксувати факт отримання неправомірної вигоди іншим способом, передбаченим законом.
ВАЖЛИВО!
Відповідальність за неправомірну вигоду, зокрема хабар, несуть обидві сторони і та, що його дає, і та, що його отримує. До речі, своєчасне добровільне повідомлення про неправомірну вигоду звільняє від кримінальної відповідальності.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відео

Є. Афіша
Архів новин

<<Липень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31