clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
27 Вересня 2019 Людмила 32

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

На Хмельниччині навчали медитувати

15-17 вересня на вулиці Проскурівській у центрі Хмельницького послідовники Фалунь Дафа провели захід, щоби інформувати жителів та гостей міста про давню практику самовдосконалення Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) та про порушення прав людини в Китаї. Також практикувальники продемонстрували вправи (цігун), щоби ознайомити перехожих із мирним характером практики.
Фалунь Дафа не релігія, це цілісна система вдосконалення душі та тіла, що базується на підвищенні морального рівня за принципом Всесвіту Істина-Доброта-Терпіння
https://www.facebook.com/faluninfoua/

Користь медитації

Останніми роками зростає популярність медитативних практик. Медитація це стан повного внутрішнього спокою й водночас ясної свідомості.
Новітні медичні дослідження свідчать про те, що медитація посилює концентрацію, знімає напругу, послаблює хронічні захворювання і, навіть, допомагає їх позбутися. У людей, які постійно займаються медитацією, зявляється потужна енергія, що підтверджено численними дослідженнями. Медитація допомагає призупинити старіння організму і прискорює процес його відновлення після травм і хвороб. Водночас не потрібні ні додаткові фінансові витрати, ні інтенсивні фізичні навантаження.
Практика фізичного й духовного самовдосконалення Фалуньгун почала поширюватися в Китаї в 1992 році. Її засновник, Майстер Лі Хунчжи, адаптував давні методи вдосконалення, які тисячоліттями таємно передавалися від учителя до учня, і зробив їх доступними для всіх людей.
https://vimeo.com/250615401

Репресії в КНР

У 1999 році Фалуньгун у Китаї займалося приблизно 100 млн осіб, що перевищило кількість членів комуністичної партії на той час. Ідеї Фалунь Дафа, що ґрунтуються на прагненні до духовного зростання протилежні матеріалістичній та атеїстичній ідеології комунізму. Через це тодішній голова керівної комуністичної партії Цзян Цземінь порахував це як загрозу для свого авторитарного правління й розпочав масові репресії.
Факти репресій компартія Китаю ретельно приховує. Вона використовує економічні й політичні важелі впливу на інші країни, щоби не допустити розповсюдження інформації про масштаби репресій, щоби виправдати переслідування і зганьбити Фалуньгун. У 2006 році міжнародні правозахисники оприлюднили відомості про масове насильницьке видаляння органів у в'язнів совісті послідовників Фалунь Дафа. Ці злочини також засудив Європарламент і Конгрес США у своїх резолюціях. Нещодавно репресії у КНР засудив і Міжнародний трибунал у Лондоні.
http://ua.clearharmony.net/

Понад двадцять років послідовники Фалуньгун розповідають громадськості про жорстоке переслідування в Китаї.

Коли жінка-медик дізналася, що ні в чому не винних людей практикувальників Фалунь Дафа тримають у трудових таборах, в'язницях, а їхні органи часом продають багатим іноземцям, вона сказала: Це неприпустимо!

Перехожий, розглядаючи плакати й почувши інформацію про порушення прав людини в Китаї, сказав: Я проти ідеології комунізму. Радо підпишу петицію, щоб якнайшвидше покласти край переслідуванню невинних людей.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 21.10.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.09
25.13
27.95
27.99

Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31