clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
30 Вересня 2019 Прес-офіцер військової частини А4239 Олексій Наконечний 2448

27 вересня, у військовій частині А4239 завершився місячний період проведення планової диспансеризації військовослужбовців.
Медичне забезпечення особового складу військової частини першочергово здійснюється медиками у підрозділах, далі медичним пунктом частини та вже на вищому рівні цілою системою військово-медичного забезпечення (госпіталі, лікувальні санаторії). У системі медичного забезпечення особового складу Збройних Сил України основою проведення системних лікувально-профілактичних заходів є обовязкова диспансеризація з урахуванням того, що стан здоровя військовослужбовців є вагомим чинником боєздатності військових формувань, який має істотне економічне та соціальне значення.
Основною метою даного заходу є збереження відповідного рівня здоровя військових, необхідного для виконання обовязків військової служби.
Ефективність даного процесу дозволяє забезпечити не тільки якісне виконання поставлених перед військовослужбовцями завдань, але й зберегти кількісний і професійно якісний склад військовослужбовців.
Диспансеризація - це цілий комплекс науково-обґрунтованих лікувально-профілактичних, санітарно-гігієнічних і соціальних заходів, спрямованих на збереження, відновлення та зміцнення здоровя осіб, які перебувають на медичному обліку в лікувально-профілактичних закладах Збройних Сил України, попередження розвитку захворювань та зниження захворюваності.
Вона включає в себе медичний контроль за станом здоровя особового складу, активне завчасне виявлення захворювань, вивчення умов служби і побуту військовослужбовців, виявлення факторів, які негативно впливають на їх здоровя.
В ході підбиття підсумків проведення диспансеризації особового складу військової частини у 2019 році було встановлено, що всі військовослужбовці, що знаходяться у пункті постійної дислокації успішно пройшли усі необхідні обстеження, отримали кваліфіковану допомогу, а власне питанням проведення медичного діагностування та збереження здоровя особового складу в системі медичного забезпечення військової частини А4239 надається належна увага. Також було розроблено пропозиції щодо проведення поглибленого медичного огляду особового складу з урахуванням індивідуальних особливостей, що дозволить істотно оптимізувати проведення диспансеризації.

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 23.10.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
24.84
24.87
27.66
27.69

Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31