clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
1 Жовтня 2019 Людмила 372

Це повідомлення видалено, оскільки містить політичну (комерційну) рекламу. Якщо ж ви хочете його прочитати, пройдіть за посиланням (читати далі)

У Хмельницькому люди навчалися медитувати та дізналися про принципи Фалуньгун Істина-Доброта-Терпіння

Нещодавно на вулиці Проскурівській у центрі Хмельницького увагу багатьох людей привертали послідовники Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун), які виконують оздоровчі вправи (цігун) хтось зупинявся й починав вивчати, інші записували, де можна ознайомитися з медитативними вправами (музика й відео у вільному доступі на сайті: https://uk.falundafa.org/falun-dafa-video-audio.html)

Останніми роками зростає популярність медитативних практик. Медитація це стан повного внутрішнього спокою й водночас ясної свідомості.
Новітні медичні дослідження свідчать про те, що медитація посилює концентрацію, знімає напругу, послаблює хронічні захворювання і, навіть, допомагає їх позбутися. У людей, які постійно займаються медитацією, зявляється потужна енергія, що підтверджено численними дослідженнями. Медитація допомагає призупинити старіння організму і прискорює процес його відновлення після травм і хвороб. Водночас не потрібні ні додаткові фінансові витрати, ні інтенсивні фізичні навантаження.
Практика фізичного й духовного самовдосконалення Фалуньгун почала поширюватися в Китаї в 1992 році. Її засновник, Майстер Лі Хунчжи, адаптував давні методи вдосконалення, які тисячоліттями таємно передавалися від учителя до учня, і зробив їх доступними для всіх людей.

Люди були вражені, дізнаючись, що таку гарну практику, яка ґрунтується на принципах Істина-Доброта-Терпіння, жорстоко пригнічують у Китаї, а послідовників цієї практики вбивають, щоби продати їхні органи. Вони одразу підписували петицію, виражаючи свою підтримку Фалунь Дафа й засуджуючи ці злочини та комуністичний режим Китаю, який їх здійснює.

Понад двадцять років у всьому світі послідовники Фалуньгун розповідають громадськості про жорстоке переслідування в Китаї.
Перехожий, розглядаючи плакати й почувши інформацію про порушення прав людини в Китаї, сказав: Я проти ідеології комунізму. Радо підпишу петицію, щоб якнайшвидше покласти край переслідуванню невинних людей.
В нашій країні теж не легко на жаль, ще йде війна гинуть люди, але ж ми не маємо бути байдужими до чужої біди?! Хоча, як відомо чужої біди не буває!

Фалунь Дафа не релігія, це цілісна система вдосконалення душі та тіла, що базується на підвищенні морального рівня за принципом Всесвіту Істина-Доброта-Терпіння.
З повагою, Людмила Швець,
член ГО "Стародавня школа самовдосконалення Фалунь Дафа"
+380673842527

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 21.10.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.09
25.13
27.95
27.99

Архів новин

<<Жовтень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31