clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
У розділі "Новини читачів" (НарКор — Народний Кореспондент) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
25 Листопада 2019 Аліна Волянюк 408

Партнерські пологи: за і проти
Cьогодні в пологових будинках України партнерські пологи перестали бути чимось рідкісним. За офіційними даними МОЗ, у 2004 році менше 1% від усіх пологів в Україні були партнерськими. Нині таких аж 52%.
Партнерські пологи пологи, при яких присутні чоловік, мама, подруга або сестра.
Спробуємо розглянути основні моменти та зясувати, чи дійсно варто народжувати у присутності близької людини.
Перш за все, переглянемо аргументи ЗА:
1. Згідно зі статистикою, більшість жінок, які народжували зі своїми коханими чоловіками або кимось з близьких людей, народили самостійно, без стимуляції.
2. Партнерські пологи, зазвичай, проходять легше для жінки і в багатьох випадках без розривів.
3. Середньостатистична тривалість партнерських пологів зазвичай менша (в середньому на 35 хвилин), ніж в жінок, які народжують без підтримки близької людини.
4. Кількість реанімації та кесаревих розтинів також значно знизилась (на 20%) з моменту введення практики партнерських пологів.
5. Жінка почуває себе вільніше та спокійніше поруч з чоловіком, що покращує її взаємодію з дитиною, допомагає краще відчувати своє тіло. Таким чином, вірогідність травмування дитини під час пологів також знижується.
6. Чоловіки, які свідомо пішли на такий крок, зазвичай згадують народження своєї дитини як найнеймовірнішу та найпрекраснішу подію в житті.
7. Багато пар розповідають про покращення своїх стосунків та зміцнення сімї після спільного досвіду.

Всі вище зазначені пункти працюють, якщо:
1. Чоловік усвідомлює важливість народження своєї дитини та свою роль як партнера у цьому процесі.
2. Ваш чоловік сам виявляє бажання бути присутнім під час пологів.
3. Ваші стосунки з чоловіком побудовані на довірі й Ви почуватимите себе вільно в його присутності й не думатимите про свій зовнішній вигляд.
4. Ваш партнер точно знає, які функції має виконувати, адже суть партнерських пологів саме у підтримці, а не в сторонньому спостереженні. Тому він заздалегідь вивчає матеріали, або ж відвідує спеціальні курси разом з Вами, щоб бути дійсно корисним.
5. Чоловік має врівноважений характер і зможе адекватно реагувати на все, що відбуватиметься з Вами. Навряд чи Ви зможете передбачити та продумати все детально, тому поруч має бути людина, яка б не розгубилась в екстремальній ситуації. Ще дуже важливо, щоб партнер розумів Ваш стан і спокійно реагував на викиди агресії, тому що багато жінок під час пологів спрямовують свої емоції на чоловіка як на громовідвід.
6. Ви впевнені, що чоловік не знепритомніє від вигляду крові, адже лікарі приділятимуть увагу Вам та дитині, й ще один пацієнт буде недоречним.
Попри всі переваги, партнерські пологи підійдуть не кожній парі. Аргументи ПРОТИ переважають, якщо:
1. Чоловік не виявляє бажання бути присутнім. У цьому випадку не варто тиснути та вмовляти. Якщо Ваш коханий відчуває, що це не для нього, то варто прислухатись до його аргументів. Можливо, він боїться крові, або не впевнений, що зможе бути врівноваженим та виконувати функції партнера.
2. Чоловік не цікавиться процесом вагітності, проте вирішив бути поруч, щоб довести собі та іншим, що він мужик. Зазвичай така присутність на пологах більше заважає, ніж допомагає.
3. Ви з чоловіком не можете бути відвертими один з одним, відчуваєте складності у стосунках, однак вирішили, що партнерські пологи змінять ситуацію. Цілком можливо. Однак швидше це будуть зміни не в кращий бік.
4. Медичні показники стану жінки не дозволяють народжувати самостійно і необхідне хірургічне втручання. У цьому випадку, звісно, яким би сильним не було бажання чоловіка бути поруч, його не допустять у палату, адже умовою для партнерських пологів є неускладнена вагітність та можливість жінки народити природнім шляхом.
Який би спосіб народження дитини Ви б не обрали, памятайте: успішні партнерські пологи можливі за умови, якщо вони є природним завершенням партнерської вагітності.

ПІДГОТУВАЛИ:
Аліна Волянюк та
Марина Гресько

ВДНЗ України Буковинський державний
медичний університет
Кафедра акушерства та гінекології

Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 11.12.2019
купівля
продаж
Міжбанк
$
23.61
23.65
26.15
26.19

Архів новин

<<Грудень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31