Стрітбол у Хмельницькому: всі «вершки» дісталися команді з Вінниці

Спорт 3264

Сьогодні, 11 липня, відбувся традиційний турнір з вуличного баскетболу «Illichivskе Streetball Cup».

У турнірі, який є кваліфікаційним до фіналу «Української Стрітбольної Ліги 3х3», взяли участь 36 команд з різних куточків України. Чимало команд було і з Хмельниччини. Усі вони декілька годин змагалися на п’ятьох майданчиках у парку імені Івана Франка: на двох просто неба та трьох під дахом.

У Хмельницькому зібралися 36 команд із вуличного баскетболу.

Перед тим, як розпочати турнір, провели жеребкування.

Після матчів у групах, з яких виходило по дві команди, почалося найцікавіше – плей-офф. Ну, а перед півфінальними матчами, традиційно, провели й конкурс триочкових кидків. Кращим став вінничанин Микола Здирка, який за хвилину 16 разів влучив у баскетбольний кошик з далекої відстані. Та для Миколи це була не остання нагорода в Хмельницькому. Попереду на його команду «Друзі Міхалича», яка вже вигравала «Illichivskе Streetball Cup» в 2012 році, очікував півфінал проти команди «Тлуба». Вінничани, впоравшись із суперником, вийшли до фіналу, гарантувавши собі як мінімум срібні нагороди.

Майкла Джордана, відомого американського баскетболіста не було, а ось футболка з написом Jordan була.

У кожному матчі гравці усіх команд викладалися на повну.

В іншій півфінальній парі зустрілися «Чорні пантери» з Хмельницького та «Ді Ді Бао» з Кам’янця-Подільського. І кам’янчани змогли здолати господарів турніру та вийти до фіналу.

Вирішальний поєдинок став якимось зірковим часом для гравця «Друзів Міхалича» Августина Козанчука, який завдав чимало клопотів кам’янчанам. Команда з Вінниці виграла цей матч, ставши переможцем усього турніру. А ось Августина Козанчука визнали кращим гравцем «Illichivskе Streetball Cup». «Мені дуже сподобався турнір, - каже 20-річний Августин. – Добре, коли так багато команд грають. Але ми приїхали з Вінниці саме за перемогою. У фіналі довелося грати проти «Ді Ді Бао» - ми з ними товаришуємо, тому було цікаво, і дякую їм за хорошу гру.

Ну, а бронзові нагороди в «малому фіналі» здобули «Чорні пантери» з Хмельницького, які минулого року не змогли виграти медалі, програвши матч за третє місце іншій хмельницькій команді.

Серед 36 команд була одна дівоча, за яку грали учениці хмельницької НВК №2.

Деякі матчі відбувалися на вуличному майданчику просто неба.

У грі "Ді Ді Бао" (у чорній футболці) з "Чорними пантерами" йшла справжня боротьба за кожен м'яч.

В матчі за третє місце хмельничани  з "Чорної пантери" переграли "Тлубу".

Роман Гурницький, один із організаторів турніри, став ще й бронзовим призером змагань.

Августин Козанчук, попри свій зріст, змусив кам'янчан не раз капіталювати.