Хмельницькі волейболісти – чемпіони України

Спорт 2647
Лідери збірної України з пляжного волейболу - Сергій Попов та Олексій Денін стали чемпіонами країни 2017 року. Фото: facebook.com/Jurmala.Beachvolley

Завершився фінальний етап чемпіонату країни з пляжного волейболу.

Сергій Попов та Олексій Денін з хмельницького «Новатора» виграли чемпіонат України з пляжного волейболу, заключний етап якого пройшов у Києві.

Хмельницькі волейболісти вважалися фаворитами змагань, адже очолювали національний рейтинг та нещодавно виграли Кубок України. Своє лідерство в пляжному волейболі Попов та Денін довели й у фіналі чемпіонату.
Не програвши жодної партії, Сергій з Олексієм впевнено дійшли до вирішального матчу, в якому їм протистояла пара Іллі Ковальова з Рівного та Дениса Денисенка з Запоріжжя.

У першій партії хмельничани поступилися з рахунком 24:22. Але наступні дві були за ними 21:16 та 15:12. У підсумку перемога з рахунком 2:1 та чемпіонство Сергія Попова та Олексія Деніна.