Футзал. «Сокіл» не зміг втримати лідера першості

Спорт 1814
Єдиний гол у ворота "Хіта" забив Андрій Хамдамов
Єдиний гол у ворота "Хіта" забив Андрій Хамдамов. Фото: з архіву

Хмельничани зіграли свій матч «Екстра-ліги» в Києві.

Суперником «Сокола» в 12 турі став столичний «Хіт». Команда, яка в першому колі змагань у Хмельницькому була сильнішою за господарів, вигравши з рахунком 4:1. Друге протистояння цих клубів у нинішньому чемпіонаті також було за «Хітом».

Вже на 4 хвилині матчу рахунок у грі був 2:0 на користь киян. Утім, через три хвилини хмельничанам вдалося скоротити відставання завдяки голу Андрія Хамдамова. Та, як виявилося, цей гол у ворота «Хіта» був єдиним у цьому поєдинку. А ось у ворота «Сокола» влетіли ще п’ять голів. У підсумку 7:1 на користь «Хіта», який продовжує очолювати «Екстра-лігу».
Хмельничани ж, після 12 турів, зберігають за собою сьоме місце в турнірній таблиці, маючи в активі 10 очок. Свій наступний поєдинок у чемпіонаті «Сокіл» проведе 26 січня в Хмельницькому проти львівської «Енергії».

Та вже 19 січня на «Сокіл» очікує перший матч 1/8 фіналу Кубка України. Цього дня у Хмельницький завітає харківська команда «Viva Cup».