«Галле-Гоойк» - «Сокіл»: одинадцять голів і неприємний результат

Спорт 1871
Хмельницький Сокіл готується до старту нового сезону в Екстра-лізі, якйи запланований у вересні. Фото: з архіву

Хмельничани зіграли другий матч із чемпіоном Бельгії.

Хмельницький «Сокіл» провів ще один з спаринг у Бельгії з чемпіоном цієї країни клубом «Галле-Гоойк». І, якщо в першому матчі, хмельничани перемогли з рахунком 5:3, то ось у другому з зазнали нищівної поразки.

Першими рахунок у грі відкрили саме гості. На шостій хвилині матчу відзначився Артур Подлюк. Але до перерви бельгійці не лише зрівняли його, а й зробили вагому заявку на перемогу в грі. Адже перший тайм завершився з рахунком 5:1 на користь «Галле-Гоойку».

У другому таймі бельгійці продовжили вражати ворота хмельничан. «Сокіл», пропустивши ще три м’ячі, відповів голом Подлюка. Утім, згодом господарі майданчику забили ще. У підсумку матч завершився з рахунком 9:2.

Сьогодні, 13 серпня, хмельницька команда вирушає до Чехії, де 16 серпня зіграють з клубом «Нейжбах» з міста Високе Мито, а 17 серпня - з «ЕРА-ПАКом» із Хрудіму.