Марина Бех-Романчук - краща легкоатлетка серпня
Марина Бех-Романчук - краща легкоатлетка серпня. Фото: з інстаграму Марини Бех-Романчук

Хмельничанка здобула низку нагород на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Спортсменку з Хмельницького Марину Бех-Романчук визнали кращою легкоатлеткою серпня в Україні. Про це повідомляють на сайті Федерації легкої атлетики України.

«Марина Бех-Романчук перемогла на «Діамантовій лізі» у Стокгольмі, посіла друге місце на Меморіалі Іштвана Дюлая в Секешфегерварі, стала чемпіонкою України зі стрибків у довжину та посідала друге місце у світовому топ-листі сезону за підсумками серпня (6,85 м)», - йдеться у повідомленні.

Як пояснюють у федерації, голосування за кращих спортсменів місяця відбувається у трьох категоріях: серед ЗМІ, вболівальників та експертів (Рада Федерації легкої атлетики України). Результати у кожній з категорій враховуються як третина від усіх голосів.

Нагадаємо, також у вересні Марина Бех-Романчук перемогла в Німеччині на легкоатлетичних змаганнях «ISTAF Berlin 2020».Також легкоатлетка нещодавно завоювала срібну медаль у стрибках в довжину на турнірі Golden Roof Challenge, який відбувався в Австрії.