Футбол. «Поділля» - «Альянс»: гра тактик і бойова нічия (ФОТО)

Спорт 1809
Матч Поділля - Альянс завершився внічию 0:0
Матч Поділля - Альянс завершився внічию 0:0. Фото: автора

Хмельницька команда провела черговий домашній матч у першій лізі.

Сьогодні, 7 жовтня, у чемпіонаті України з футболу серед команд першої ліги завершився 12 тур. Хмельницьке «Поділля» вдома приймало «Альянс» із Липової Долини Сумської області – команду, яка йде в лідируючій трійці та мала п’ятиматчеву серію перемог. «Поділля» ж, яке в 11 туру вдома програло «Олімпіку», перебувало в середині турнірної таблиці. А сьогодні команді Віталія Костишина вдалося здобути залікові очки.

Тренери обох команд дещо здивували стартовими складами на цю гру. Зокрема, Віталій Костишин вперше випустив на поле одразу двох опорних півзахисників – Андрія Ліповуза та Олександра Цибульника. А ось наставник «Альянсу» Юрій Ярошенко приберіг декількох лідерів своєї команди – Агапова, Загинайлова, Піднебенного, залишивши їх у запасі. Щоправда, після гри Ярошенко пояснив, що провів ротацію складу, щоб декому дати відпочити, а «найближчому резерву» - максимальне навантаження.

Віталій Каверін повернувся до стартвого складу Поділля та відіграв увесь матч проти Альянсу.

Ян Морговський разом із Каверіним діяв на лівому фланзі Поділля

Ян Морговський разом із Каверіним діяв на лівому фланзі Поділля.

Дмитро Пріхна протягом матчу змінював свою позицію згідно з тактичним задумом тренерського штабу Поділля.

Перший тайм матчу не став багатим на небезпечні моменти. Команди тривалий час наче приглядалися одна до одної, а тому темп гри був невисоким. Утім саме гості були ближчими до такого, щоб відкрити рахунок у грі. Спочатку Артур Карноза на 21 хвилині на техніку пробив штрафний, але Євгеній Кучеренко перевів м’яч на кутовий. А на 25 хвилині Ярослав Сидоренко головою пробивав над поперечиною «Поділля». Хмельничани ж на 30 хвилині відповіли неточним ударом Віталія Каверіна зі штрафного. На перерву ж команди пішли за нульової нічиєї. До того ж, все таки, закономірної.

Футболісти Альянсу доволі щільно діяли із Ігорем Карпенком

Футболісти Альянсу доволі щільно діяли із Ігорем Карпенком.

Голкіперу Альянса не раз доводилося відчайдушно діяти на виходах

Голкіперу Альянса не раз доводилося відчайдушно діяти на виходах.

Футболісти Поділля та Альянсу боролися в кожному епізоді за м'яч

Футболісти Поділля та Альянсу боролися в кожному епізоді за м'яч.

У другому таймі команди почали демонструвати швидкісніший футбол. Схоже, що за рахунок тактичних перебудов тренерів у перерві. Почали виникати й різні моменти біля воріт обох команд. Але, якщо гравцям «Поділля» не вистачало точності в ударах при завершенні атак, то футболістам «Альянсу»… заважав голкіпер хмельничан Євгеній Кучеренко. Особливо на 82 хвилині, коли Олександр Лучик пробивав під поперечину, але Кучеренко вчасно зреагував на удар і зміг перевести м’яч на кутовий.

Андрій Ліповуз повернувся до стартового складу Поділля

Андрій Ліповуз повернувся до стартового складу Поділля.

Поділля - Альянс: матч, в якому було багато боротьби, але не було голів

Поділля - Альянс: матч, в якому було багато боротьби, але не було голів.

Денис Островьский вийшов на заміну в другому таймі, але і йому не вдалося вразити ворота Альянсу

Денис Островський вийшов на заміну в другому таймі, але і йому не вдалося вразити ворота Альянсу.

Та кінцівка матчу була саме за господарями. Вони великими силами йшли в атаку та намагалися виграти цей матч. І лише після 90 хвилини, коли пішов компенсований арбітром час, «Альянсу» вдалося відвести гру від власних воріт і спробувати також виграти цю гру. Але жодній з команд так і не вдалося забити єдиного та переможного голу. Отож, нічия 0:0.

Вже після матчу головний тренер «Поділля» Віталій Костишин назвав сьогоднішню гру «тактичною». А нічию – закономірною. Наставник «Альянсу» Юрій Ярошенко після матчу зізнався, що задоволений одним балом, який його команда здобула в Хмельницькому. «Суперник тактично грамотний, дуже важкий, - сказав Ярошенко. – Ми задоволені нічиєю».

Поділля - Альянс - нічия, яка задовольнила обидві команди

Поділля - Альянс - нічия, яка задовольнила обидві команди.

Свій наступний матч «Поділля», яке посідає 9 місце з 14 очками, проведе 12 жовтня в Ужгороді. Саме ужгородська команда, яка йде на останній сходинці, сьогодні грала в Волочиську проти «Агробізнеса». І цей матч також завершився внічию. Щоправда, результативну 1:1. Ну, а «Агробізнес» 12 жовтня зіграє в Івано-Франківську проти «Прикарпаття».