ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька легкоатлетка Марія Горєлова перемогла на турнірі в Італії

Спорт 1398
19-річна Марія Горєлова здобула дебютну перемогу на дорослому рівні
19-річна Марія Горєлова здобула дебютну перемогу на дорослому рівні . Фото: Віктора Тачинського

Спортсменка встановила особистий рекорд.

Хмельницька стрибунка 19-річна Марія Горєлова здобула перемогу на турнірі в італійському місті Гроссето. За інформацією федерації легкої атлетики України, під час змагань легкоатлетка двічі побила своє найкраще досягнення у кар’єрі. Спочатку, коли у третій спробі приземлилася на позначці 6.54 метра, а потім і у заключній, стрибнувши на 6.59 метра. До цього рекорд стрибунки дорівнював 6.50 метра.

Як розповів сайту «Є» тренер спортсменки Вадим Крушинський, це було перше золото Марії на дорослому рівні.

«Результат 6,59 метра для її віку дуже пристойний, - у коментарі телефоном сказав Вадим Крушинський. – Вона прогресує швидко, і, якщо й надалі так працюватиме, то має високі шанси здобути ліцензію на дорослий чемпіонат Європи, який відбудеться 15-21 серпня. Попереду ще будуть старти, а тому вірю, що Марія покращить своє досягнення».

Упродовж змагань Горєлова залишила позаду рекордсменку світу серед юніорок італійку Ларіссу Япікіно (6.52 метра), яка посіла друге місце. Бронзу здобула італійська спортсменка Лаура Страті із результатом 6.21 метра.

Нагадаємо, нещодавно Марія Горєлова зайняла третє місце на турнірі в Австрії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую