Першість області з футболу: 5 голів у Хмельницькому, стільки ж в Теофіполі (ФОТО)

Спорт 2747
У Хмельницькому в матчі Поділля - Случ красилівська команда забила в ворота хмельничан 5 голів. Фото: автора

Відбулися чергові поєдинки в обласному чемпіонаті.

Сьогодні, 17 вересня, в чемпіонаті Хмельницької області пройшли поєдинки четвертого туру в Прем’єр-лізі та в першому дивізіоні. Матчі видалися результативними, а перемогу святкували фаворити цих протистоянь.

Прем’єр-ліга

У Хмельницькому місцеве «Поділля» приймало красилівський «Случ». Красилівчани, які лише 14 вересня провели свій матч третього туру, в якому поступилися «Колосу» з Полонного 0:2, все одно вважався фаворитом у грі проти юних хмельничан. Адже в складі «Поділля» виступають 16-17 річні хлопці, для яких грати проти доросліших за себе футболістів поки що важко. Утім, у першому таймі «Поділлю» вдалося трохи попсувати нерви «Случу». Щоправда, рахунок у грі забила саме команда з Красилова – на 21 хвилині відзначився Сергій Якобчук. Та ближче до першого тайму хмельничани отримали шанс відігратися – заробили пенальті. Однак, юному футболісту «Поділля» не вдалося переграти голкіпера «Случа» Ярослава Кожуховського. Тож на перерву команди пішли а рахунку 0:1.

А ось у другому таймі гості змогли спокійно довести матч до переможного. До того ж, не зовсім із футбольним рахунком – 0:5. Забивали за «Случ» Якобчук, Колеснік, Журавльов та Лісніченко. Для «Случа» ця перемога стала другою в чемпіонаті.

У Теофіполі, де «Іскра» приймала ФК «Антоніни», також було забито п’ять голів. Щоправда, не всі в ворота однієї команди. «Іскра» забила чотири, «Антоніни» - один. Як результат, рахунок 4:1 на користь команди з Теофіполя. І це четверта поспіль перемога команди Ігоря Шишкіна.

Ще один матч цього туру пройде 21 вересня в Білогір’ї, де «Перлина Поділля» прийматиме «Колос» з Полонного.

Далі – матчі п’ятого туру. 24 вересня «Антоніни» прийматимуть «Перлину Поділля», а «Случ» у Красилові зіграє з «Іскрою». Поєдинок «Колос» - «Поділля» запланований на 28 вересня.

Перша ліга

У нижчому дивізіоні також обійшлося без сенсацій. ФК «Дунаївці» на виїзді переграли «Оболонь-Чемерівці» з рахунком 3:1, а ФК «Жищинці» вдома здолали хмельницьке «Поділля-2» з рахунком 4:1.

У наступному турі 24 вересня ФК «Дунаївці» вдома прийматимуть «Спортілдер» зі станції Дунаївців, а ФК «Жищинці» проведуть домашній поєдинок проти «Оболоні-Чемерівці».

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» - «Случ»:

Поділля - Случ: матч 4 туру чемпіонату Хмельницької області

Поділля - Случ: матч 4 туру чемпіонату Хмельницької області. Хмельничани грали в синій формі, красилівчани - в зелено-білій

Поділля - Случ: матч 4 туру чемпіонату Хмельницької області.