Футбол. «Поділля» - «Буковина»: два пенальті, боротьба та нічия (ФОТО)

Спорт 1835
Поділля та Буковина в Хмельницькому зіграли внічию 1:1
Поділля та Буковина в Хмельницькому зіграли внічию 1:1. Фото: автора

У Хмельницькому відбувся матч 9 туру чемпіонату України з футболу в першій лізі.

У гості до хмельницького «Поділля» завітала чернівецька «Буковина». Саме ця команда два своїх попередніх матчі грала з іншими представниками Хмельниччини в першій лізі. У Кам'янці-Подільському «Буковина» програла «Епіцентру» 2:1, а потім вдома перемогла 1:0 «Агробізнес» з Волочиська. Цього разу в Хмельницькому чернівчанам вдалося зіграти внічию 1:1.

«Поділля», яке поки має в активі лише одну перемогу, прагнуло здобути другу. Утім, в матчі проти «Буковини» команді не міг домогти Кирило Костенко, який травмувався. Та й головний тренер хмельничан Віталій Костишин вимушений був керувати командою з трибун, адже в минулому турі в матчі проти «Карпат» Віталій Володимирович отримав червону картку.

Віталій Костишин, головний тренер Поділля

Віталій Костишин був вимушений керувати гравцями "Поділля" з трибуни.

Перший небезпечний момент у грі створили гості, коли на 13 хвилині заробили штрафний в 25 метрах від воріт «Поділля». Василь Палагнюк майстерно пробив, але не влучив у ворота. А далі… на 16 хвилині захисник «Буковини» помилився з передачею на партнера і Ярослав Доброхотов проштовхнув собі м'яч на хід повз Кирила Пасічника, котрий, намагаючись перервати атаку хмельничан, влучив у ногу півзахисника «Поділля». Порушення правил відбулося на лінії штрафного майдачника гостей, а тому арбітр поєдинку призначив пенальті у ворота «Буковини». Євген Задоя влучно пробив одинадцятиметровий і рахунок став 1:0.

Хмельничани намагалися збільшити свою перевагу, але справа до удару по воротах суперника ніяк не доходила. Натомість чернівецьці футболісти на 30 хвилині могли відігратися, але Віталій Фарасєєнко з лінії воротарського майданчика пробив не лише повз голкіпера «Поділля», а й воріт.

На 37 хвилині матчу м'яч вдруге побував у сітці воріт гостей. Щоправда, гол Максима Войтіховського не зарахували, оскільки форвард хмельничан перебував у положенні поза грою. Тож на перерву команди пішли за рахунку 1:0.
А вже на початку другого тайму Олександр Цибульник необачно віддав пас на голкіпера Дмитра Непогодова і той в боротьбі з Василем Палагнюком зачепив нападника «Буковини», він впав… і пенальті. Цього разу в ворота хмельничан. Палагнюк заробив, він же і пробив – рахунок став 1:1.

Далі в матчі було багато боротьби та майже без ударів по воротам. Утім, були моменти, коли хмельничани могли розраховувати на те, що зможуть знову повести в рахунку. Але, якщо удару Дмитра Пріхни на 66 хвилині не вистачило влучності, то з ударом Задої на 76 хвилині впорався голкіпер «Буковини». Тож матч так і завершився внічию 1:1.
Вже завтра свої матчі 9 туру проведуть інші представники Хмельниччини. В Кам'янці-Подільському «Епіцентр» прийматиме «Ниву» з Бузової Київської області, а «Агробізнес» у Волочиську зіграє з івано-франківським «Прикарпаттям».

«Поділля» ж тепер готуватися до поєдинку 10 туру – 29 вересня в Хмельницькому проти «Прикарпаття».