Волейбол: чемпіон почав із перемоги. «Новатор» теж

Спорт 2540

У Хмельницькому відбулися перші матчі другого етапу Кубка України з волейболу серед команд групи «Б-1»

Першими на майданчик спорткомплексу «Новатор» вийшли чинний чемпіон України «Локомотив» з Харкова та їх земляки з «Юракадемії-2». Чемпіонам знадобилося 48 хвилин, аби переграти «юристів» з рахунком 3:0.
А ось матч хмельницького «Новатора» проти «Фаворита» з Лубного Полтавської області тривав понад сто хвилин. Перша та друга партії були за господарями майданчика - 26:24 та 25:21. А в третій «Фаворит» зумів здолати хмельничан з рахунком 25:21. Однак «Новатор» все розставив на свої місця у четвертій партії, перемігши гостей з рахунком 25:20 та встановивши рахунок у матчі 3:1.
Сьогодні відбудуться чергові матчі. О 16.00 «Фаворит» зіграє з «Юракадемією-2». А чемпіон країни – харківський «Локомотив» проекзаменує хмельницький «Новатор». Початок матчу о 18.00.