ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Нефаховість землекопа стала причиною серйозної травми

Суспільство 1637
Комісія для запобігання подібних випадків у майбутньому зобов’язала керівництво підприємства провести позаплановий інструктаж всім працівникам.
Комісія для запобігання подібних випадків у майбутньому зобов’язала керівництво підприємства провести позаплановий інструктаж всім працівникам.. Фото: progolovne.ck.ua

Комісія провела спеціальне розслідування.

ТОВ «Буддизайн сервіс» (м.Хмельницький) проводило роботи по влаштуванню каналізаційних мереж до вулиць Літня та Липнева в м. Хмельницькому. 19 жовтня працівники отримали завдання щодо подальшого прокладання каналізаційних мереж, робота яких полягала знаходячись у траншеях присипати м’яким ґрунтом труби. На потерпілого 1985 р. н., який знаходився в траншеї обвалилася брила землі, внаслідок чого він був важко травмований. Згідно медичної довідки потерпілий отримав - перелом кісток тазу та розрив сечового міхура. 


Як повідомляє ТУ Держгірпромнагляду Хмельниччини, після проведення спеціального розслідування інциденту, з'ясувалося, що однією з причин нещасного випадку став допуск до роботи працівників без фахової підготовки. Окрім того, земляні роботи проводилися без установки кріплення стінок траншеї, а працівників допустили до виконання робіт без попередньої перевірки стійкості укосу особою, відповідальною за безпеку робіт. Відповідальність за це комісія покладає на головного інженера, підприємства, який допустив працівників до виконання земляних робіт без установки кріплення стінок траншеї, без попередньої перевірки стійкості укосу, без фахової підготовки землекопа.


Комісія для запобігання подібних випадків у майбутньому зобов’язала керівництво підприємства отримати дозвіл на виконання робіт та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки. А також провести позаплановий інструктаж всім працівникам підприємства та організувати навчання та перевірку знань і виключити можливість допуску до роботи працівників без фахової підготовки, стажування та спеціального навчання. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую