ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Загиблий штукатур "Архітектоніки" був на підпитку

Суспільство 1847
Перебуваючи в кінці риштувань, де не було встановлено огородження, працівник втратив рівновагу і впав.
Перебуваючи в кінці риштувань, де не було встановлено огородження, працівник втратив рівновагу і впав.. Фото: dnop.km.ua

Комісія спеціального розслідування теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області з’ясувала обставини та причини нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався 24 вересня з штукатуром ТОВ «Архітектоніка».

На території будівельного майданчику в м. Дунаївці були прийняті та введені в експлуатацію риштування будівельно-приставні хрестовині без встановлення перил огородження на окремих ділянках риштувань. 24 вересня працівник ТОВ «Архітектоніка»  виконував утеплення третього поверху фасаду будівлі. Знаходячись в кінці риштувань, зі сторони протилежного входу, де огородження риштувань не встановлене, втративши рівновагу впав на землю. Каретою швидкої допомоги був доставлений в Дунаєвецьку центральну районну лікарню, де від отриманих травм помер 27 вересня.

Як повідомляє теруправління Держгірпромнагляду Хмельниччини, випадок, згідно висновку комісії, пов'язаний із виробництвом та підлягає обліку. Відповідальним за нещастя визнано виконроба, який допустив до виконання будівельних робіт потерпілого – без професійної підготовки штукатура, проходження стажування на робочому місці, до виконання робіт на висоті без наряду-допуску, без огородження робочого місця, без використання засобів індивідуального захисту. 

Відповідальним також визнано юрисконсульта, на якого покладено обов’язки ведення кадрової роботи, який оформив на роботу потерпілого без фахової підготовки та проходження медичного огляду. Інженер охорони праці та начальник виробничо-технічного відділу, які прийняли та ввели в експлуатацію риштування без встановлення перил огородження. І сам потерпілий, який приступив до виконання робіт на висоті у стані алкогольного сп’яніння. У крові потерпілоговиявили 3,1 проміле етилового алкоголю .

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую