ye-logo.v1.2
2 Червня, 2020

Для оздоровлення річок Хмельницького бракує очисних споруд

Суспільство 3348
Річка Плоска при впадінні у Південний Буг.
Річка Плоска при впадінні у Південний Буг.. Фото: uk.wikipedia.org

На засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглянули питання "Про хід виконання Програми охорони довкілля м. Хмельницького на 2011-2015 роки".

Начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Олександр Райчук зауважив, що головною метою виконання заходів, включених до Програми охорони довкілля, є зниження негативного впливу на навколишнє природне середовище міста. Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Він озвучив і низку невирішених екологічних питань. Зокрема йдеться про незавершене будівництво мулових майданчиків, що не дає можливості вирішити питання утилізації надлишкового мулу очисних споруд і не забруднювати заплаву річки Південний Буг. Також Олександр Райчук додав, що через відсутність очисних споруд на зливові води залишилась невирішеною проблема оздоровлення річки Плоскої. Окрім того, потребують реконструкції очисні споруди КП “Хмельницькводоканалу”, потрібен ремонт і заміна зношеного на сучасне обладнання на водонасосних і каналізаційних станціях, очікують модернізації водопровідних і каналізаційних мереж та продовження будівництва другої нитки Чернелівського водогону.
Значною проблемою в Хмельницькому начальник управління назвав і накопичення без сортування та переробки великої кількості відходів на полігоні твердих побутових відходів, який вже давно вичерпав свої можливості і тому гостро стоїть питання будівництва нового полігону.

Принагідно міський голова Сергій Мельник поінформував присутніх про впровадження у Хмельницькому національної програми “Чисте місто”.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую