ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Обласна комісія вирушила на оглядини до селищних рад

Суспільство 1895
Фото: allukraines.ru

Хмельницька обласна рада запровадила конкурс конкурс «Краща сільська (селищна) рада».

Запровадити конкурс «Краща сільська (селищна) рада» у Хмельницькій обласній раді вирішили ще на початку весни. Як повідомляють у Хмельницькій обласній раді, таким конкурсом можновладці прагнуть створити моральні та матеріальні стимули для підвищення ефективності діяльності сільських і селищних рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, покращення добробуту мешканців сільських територіальних громад області.

Конкурс «Краща сільська (селищна) рада» проводиться для 2 категорій рад:

І категорія – сільська рада з кількістю населення до 1000 мешканців,
ІІ категорія – сільська (селищна) рада з кількістю населення 1000 і більше мешканців.

Обласна конкурсна комісія, що до її складу увійшли депутати та фахівці різних галузей, розпочала об’їзд сільських та селищних рад, які були подані районними радами для участі в конкурсі.

Згідно з графіком, комісія вже ознайомилася із діяльністю двох сільських рад – Мокроволянської Білогірського району та Поляхівської Теофіпольського району.
Переможцями конкурсу вважатимуться сільські (селищні) ради, які досягли найкращих результатів щодо реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць, цільових програм з інших питань місцевого самоврядування.

Об'їхавши всі заявлені ради, комісія визначить переможця.

Вручення дипломів переможцям конкурсу відбудеться під час обласних урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування 5 грудня цього року. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую