ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Атомники діляться досвідом із сусідами

Суспільство 1484
На семінарі колеги діляться досвідом щодо поводження з відпрацьованим ядерним паливом.
На семінарі колеги діляться досвідом щодо поводження з відпрацьованим ядерним паливом.. Фото: sunpp.mk.ua

26 листопада в Києві у Відокремленому підрозділі «Атомпроектінжиніринг» ДП НАЕК «Енергоатом» почався технічний семінар спільно з ВАТ «Концерн "Росенергоатом"» з питань поводження з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП).

Серед учасників з українського боку - звичайно ж, представники ХАЕС. Їм складають компанію рівненські та запорізькі атомники, представники Держатомрегулювання України та інші. З російського боку в семінарі приймають участь представники «Концерну «Росэнергоатом», «ООО НПФ «Сосны», «ОАО «ВНИИАЭС», ФГУП «ФЦЯРБ».

Сьогодні ж семінар продовжить свою роботу на Запорізькій АЕС і триватиме до 30 листопада. В Енергодарі учасники семінару ознайомляться з історією створення та досвідом експлуатації сховища ВЯП ЗАЕС. Про це повідомляє "Енергоатом".

Під час семінару його учасники обміняються досвідом поводження з відпрацьованим ядерним паливом (ВЯП) на АЕС Росії та України, та вдосконаленням відповідних систем, обговорять створення сховищ ВЯП АЕС. Також учасники семінару обговорять розширення спектру науково-технічних розробок в галузі зберігання та транспортування ВЯП у зв’язку з застосуванням нових типів ядерного палива. У своїх вчорашніх виступах експерти відзначили необхідність вдосконалювати технології тимчасового зберігання ВЯП у пристанційних басейнах витримки, адже значно зростає термін витримки касет з новим типом відпрацьованого ядерного палива (із більш збагаченим ураном).  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую