ye-logo.v1.2
1 Квітня, 2020

Керівники шкіл ставлять під загрозу життя дітей

Суспільство 1960
Батьки цих школяриків, мабуть, і не підозрюють, яка небезпека може очікувати на їхні чад.
Батьки цих школяриків, мабуть, і не підозрюють, яка небезпека може очікувати на їхні чад. . Фото: ukranews.com

За допущенні порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці, що створюють загрозу травмування або загибелі працівників та учнів школи на керівників загальноосвітніх шкіл с. Квітневе та смт. Білогір’я Білогірського району направлено подання в прокуратуру району.

Як повідомляє ТУ Держгірпромнагляду у Хмельницькій області, позапланова перевірка показала, що всупереч санкціям і далі експлуатується газове обладнання шкільної котельні, яке не відповідає вимогам безпеки.

Зокрема, фахівці теруправління під час перевірки встановили, що в школах немає дозволу органу Держгірпромнагляду на виконання робіт та експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки. Не призначено особу, відповідальну за справний стан та безпечну експлуатацію котлів. Не проводиться технічне обслуговування та ремонт споруд системи газопостачання, водогрійних котлів. Відсутній комплекс заходів, система технічного обслуговування та ремонту, графіки планово-попереджувальних робіт, експлуатаційні інструкції, паспорта та журнали, в яких занотовується вказана робота. Відсутня проектна та виконавча документація на систему газопостачання котельні, акт прийомки комісією в експлуатацію. Не виконується перевірка справності, спрацювання пристроїв автоматики безпеки.

Наслідком перевірки стало подання до прокуратури району. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую