ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

За ризикування життям працівників - подання до прокуратури

Суспільство 1717

Така доля спіткала керівника підприємства "Лан".

Всупереч заборонним санкціям територіального управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області, керівництво приватного малого виробничо-комерційного підприємства (ПМВКП) «Лан» (м. Красилів) самовільно, без відповідного рішення на поновлення робіт, зняло пломбу та продовжило експлуатацію автомобільного газозаправного пункту АГЗП із зазначеними порушеннями та загрозою травмування і загибелі працівників. На керівника ПМВКП «Лан» направлено подання в району прокуратуру.

Як повідомило теруправління Держгірпромнагляду Хмельниччини, під час проведення планової оперативної перевірки стану охорони праці на АГЗП встановлено, що керівником ПМВКП «Лан» під час організації виконання робіт підвищеної небезпеки допущено порушення вимог безпеки, що створило загрозу травмування або загибелі працівників та громадян на території АГЗП.

Зокрема, не отримано дозвіл на виконання робіт та експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки. Не проведено декларування об’єктів підвищеної небезпеки. АГЗП не прийнято комісією в експлуатацію, відсутній відповідний акт. Працівники АГЗП не пройшли навчання, інструктаж, стажування на робочому місці, допуск до самостійної роботи та перевірку знань з питань охорони праці, з безпечної експлуатації споруд системи газопостачання, посудин, що працюють під тиском у встановленому порядку. Відсутня система контролю загазованості АГЗП. Не проводиться технічне обслуговування та ремонт контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики, засобів контролю та безпеки, автоматизації і сигналізації тощо. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую