ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Як прибирають Хмельницький

Суспільство 3089 1
Зима підкинула роботи комунальникам.
Зима підкинула роботи комунальникам.. Фото: khmelnytsky.com

Обласний центр від снігу чистять більше 370 працівників комунальних служб міста та майже 50 одиниць техніки.

Як наголошує Хмельницька міська рада, комунальники, працюючи у посиленому режимі, розчищають від снігу головні магістралі, міжквартальні проїзди, тротуари, пішохідні доріжки міста. У прибиранні максимально задіяна спеціальна техніка комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг та житлово-експлуатаційних контор, а це: 3 грейдери, 10 розкидачів піску, 30 тракторів, 6 снігоочисних машин; додатково до розчищення снігу залучена техніка комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста, спеціалізованого комунального підприємства "Хмельницька міська ритуальна служба", КП "Хмельницьктеплокомуненерго", КП "Південно-Західні тепломережі", КП "Хмельницькводоканал", КП "Хмельницькбудзамовник".

За допомогою техніки понад 370 працівників комунальних служб докладають всіх зусиль для прибирання міста від снігу. Транспортні зупинки міста розчищають від снігу 2 бригади у складі 14 працівників ХКП "Електротранс" та КП з організації роботи міського пасажирського транспорту.

Як повідомили у відділі благоустрою управління житлово-комунального господарства, який контролює стан доріг і тротуарів у місті, лише за минулу добу на вулиці та автошляхи Хмельницького висипано близько 285 тонн піщано-соляної суміші.

Для забезпечення функціонування та життєдіяльності обласного центру особовий склад комунального підприємства із будівництва, ремонту та експлуатації доріг працює цілодобово. 

Коментарі:

наташа ч 12.12.2012 19:01

Ще приїдьте і розчистіть  дорогу у Ружичній  пров.Жукова, дуже слизько і водити діток у дитячий садочок неможливо!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую