ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Відзначили 100-річчя від початку електрифікації Хмельниччини

Суспільство 885
Найкращих енергетиків було відзначено Грамотами обласної ради та цінними подарунками.
Найкращих енергетиків було відзначено Грамотами обласної ради та цінними подарунками.. Фото: oblrada.km.ua

22 грудня енергетики Хмельниччини відзначали своє професійне свято.

З цієї нагоди на урочистості, які відбулися в обласній філармонії напередодні, завітало керівництво обласної ради та облдержадміністрації.

Як повідомляє Хмельницька обласна рада, заступник голови обласної ради Василь Осадчий від імені голови обласної ради та усього депутатського корпусу привітав присутніх у залі енергетиків та працівників електротехнічної промисловості області із професійним святом.

У своєму вітальному слові Василь Петрович зауважив, що робота в структурі енергетичного забезпечення – це велика відповідальність та професійність, що забезпечує стабільне постачання електроенергії. А завдяки енергетикам розвиток однієї з головних ланок економічного зростання України на сьогоднішній день не стоїть на місці.

Під час виступу заступник голови наголосив, що найпотужніше підприємство нашого регіону Хмельницька атомна електростанція є сьогодні не лише гордістю нашого Подільського краю, а й найпотужнішим джерелом наповнення обласного бюджету, а ПАТ "Хмельницькобленерго" - одним з передових регіональних розподільчих компаній у нашій державі.

На сьогоднішній день ПАТ "Хмельницькобленерго" обслуговує понад 550 тисяч побутових та 19 тисяч юридичних споживачів електроенергії. Завдяки висококваліфікаційним спеціалістам постійно вдосконалюється виробничо-технічна база, здійснюються модернізація, реконструкція та нове будівництво енергетичних об’єктів.

За словами Василя Петровича особливо відчутною є злагоджена робота працівників енергетичної галузі у зимовий період, зокрема у нинішніх складних погодних умовах.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую