ye-logo.v1.2

Зі Львова до українських миротворців у Конго відправили два вертольоти та новорічну ялинку

Суспільство 2347
Фото: www.nil.gov.ua

Цими вихідними з літовища Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького, вантажним літаком до 18-го окремого вертолітного загону ЗС України, що виконує завдання Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго, на ротацію було відправлено два ударних вертольоти Мі-24.

 За словами старшого групи авіаційних технічних спеціалістів 3-го окремого полку армійської авіації Сухопутних військ ЗС України підполковника Романа Рожкова, це планова ротація вертолітної техніки загону.
Згідно з вимогами Місії ООН, які висуваються до технічного стану машин, термін експлуатації вертольотів класу Мі-8 в умовах екваторіального африканського клімату має становити не більше 900 годин у повітрі. Для бойових вертольотів серії Мі-24 цей термін становить 650 годин. У загоні ведеться відповідний облік, і машини, термін експлуатації яких наближається до завершення, відправляють в Україну для здійснення технічного обслуговування і ремонту. Їм на заміну надходять машини, що пройшли увесь цикл регламентних робіт.
Підготовкою гвинтокрилих машин до транспортування займалося близько 30 військовослужбовців інженерно-авіаційної служби 3-го окремого полку армійської авіації. Вже у Конго, вертольоти знову складуть і після перевірки працездатності систем, вузлів та агрегатів введуть у стрій.
– Наші “однополчани” зустрічатимуть Новий рік та Різдво Христове далеко від дому. Тому, щоби створити їм атмосферу свята, особовий склад полку зробив їм невеликий сюрприз – разом із вертольотами передали дві ялинки. Сподіваємось, що ці українські лісові красуні підбадьорять наших хлопців, які виконують непрості завдання у спекотних африканських джунглях, – говорить заступник командира 3-го окремого полку армійської авіації з інженерно-авіаційної служби підполковник Роман Рожков.

 

Андрій АГЄЄВ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую