ye-logo.v1.2

Магія чисел: що віщують нам цифри у 2013 році?

Суспільство 5206
Фото: http://www.ameno.ru/

Рік під «четвіркою» - приготуйтеся поринути у роботу, а під «сімкою» – переоцінити життєві цінності

 До нумерології можна ставитися по-різному. Проте вже давно вона визнана наукою. Ще Піфагор казав: "Увесь світ побудований на числах". За допомогою цифр можна скласти психологічний портрет людини, а також дізнатися, що на нас чекає у майбутньому.
На початку нового року більшість з нас замислюється: яким він буде. Відповідь на це питання спробують дати нумерологи. Вони пропонують підрахувати ваше персональне число року. Як це зробити? Дуже просто. Для цього потрібно всі цифри дати вашого народження додати, поки не отримаєте однозначне число. Наприклад, ви народилися 24.02.1983. Додаємо: 2 + 4 + 0 + 2 + 1 + 9 + 8 + 3. Отримуємо: 29, 2 + 9 = 11. Підсумовуємо дві одинички й отримуємо цифру два. До отриманої двійки додаємо суму чисел 2013: 2 + 2 + 0 + 1 +3. Усе підсумовуємо й отримуємо цифру вісім. Тобто ваш рік пройде під «вісімкою». Як впливає це та інші числа на події 2013 року?
1. Беремо бика за роги
У нумерології одиниця - це число лідерства та починань. Тому усе, що ви запланували собі на 2013-й рік, повинно здійснитися. Але за умови, що ви будете активними й не боятиметься кардинальних змін. Наприклад, якщо потрібно, будете готові поміняти хоч роботу, хоч місце проживання, хоч країну. Загалом, девізом цього року повинна стати крилата фраза з фільму «Чародії»: «Бачу ціль - не бачу перешкод».
2. Пожинаємо плоди
Якщо вам випала «двійка», то більшу частину року ви будете пожинати плоди минулого року. Тут головне - не скромничати, а приймати дарунки долі як належить, інакше вона передумає й віддасть заслужене вами іншим. Ще двійка несе в собі енергію спокою, затишку. А тому рік сприятливий для того, щоб бути більше з родиною, вити своє гніздечко.
3. Вільне плавання
Трійка прихильна до вільних художників, людей, котрим чужі якісь рамки та правила. Якщо ви належите до цієї категорії, добре: рік для вас буде дуже вдалим. Буде надходити чимало цікавих творчих пропозицій, які будуть гідно винагороджені. Якщо ж ви тільки мрієте вирватися з одноманітних буднів й залишити ряди офісного «планктону», дерзайте: успіх теж буде на вашому боці. Ще одна хороша новина: число три пов'язано також з підтримкою. Ймовірно, що у вашому житті з'явиться високопоставлений покровитель або просто дуже надійний друг, який підставить плече у потрібний момент.
4. Приготуйтеся поринути у роботу
Тим, у кого рік пройде «під четвіркою», потрібно морально підготуватися як до білих, так і до чорних смуг. Рік буде дуже нерівним. Доведеться зібрати всю свою силу волі в кулак, проявити максимум працьовитості, щоб до 31 грудня 2013 було більше приємних, ніж неприємних спогадів. Загалом, потрібно буде чимало працювати. Можливо, закінчити курси з підвищення кваліфікації, нарешті довчити англійську, дописати дисертацію. Також четвірка - це число стабільності. Тому не варто йти на якісь кардинальні зміни. Краще закінчити розпочаті справи на старій роботі: можливо, шеф помітить й запропонує підвищення. І ніяких розлучень, інакше можете про це пошкодувати.
5. Пришвидшуйтесь
Якщо числом року виявилася п'ятірка, доведеться стати спринтером. Перед вами поставатимуть питання, які потрібно буде вирішувати дуже швидко, але які, в свою чергу, можуть також швидко принести свої дивіденди. Головне - розставляйте правильно пріоритети, не хапайтеся за все і відразу. Інакше до кінця року виб'єтеся із сил і вас не будуть тішити жодні досягнення. Не розпорошуйтеся і на спілкування з людьми: до вас цього року тягнутимуться, як до магніту. З одного боку, це - непогано: нові знайомства можуть виявитися корисними. Але з іншого, може не вистачати часу на спілкування з найближчими.
6. В’ємо гніздечко
Цифра шість - сімейна. А тому тим, хто ще не побував у відділах реєстрації актів цивільного стану, 2013-й рік пропонує таку можливість. А тих, у кого вже є законна половинка, цілком ймовірно, чекатиме поповнення в сімействі. Загалом, рік підкидатиме чимало можливостей, щоб ви надовго не відлучалися від сім'ї й приділяли їй набагато більше часу, ніж зазвичай. До речі, більшість, завдяки такому стану справ, можуть відкрити для себе якесь нове хобі, яке з часом може перерости у професію.
7. Переоцінка життя
У вас події можуть складатися так, що ваші старі уявлення про життя, людей можуть докорінно змінитися. Це буде підштовхувати до філософських роздумів, заглиблення у себе. Тільки не копайте занадто глибоко, інакше можна піти в таке підпілля, з якого доведеться довго вибиратися. Більше подорожуйте, хоча б навіть Україною: це допоможе не застрягти в глибинах підсвідомості.
8. Пірнаємо з головою у справи
Вісімка - число бізнесу. А тому, якщо ви надумали відкрити в 2013 році свою справу - кращого моменту і не придумати. Все повинно піти, як по маслу. Тих же, у кого ця справа є, чекає розширення, розвиток, хороший дохід. Що ж стосується абсолютно байдужих до бізнесу, то якщо вони все ж будуть діловиті й активні, на них чекає просування по кар'єрних сходах. Тільки у своїй бізнес-гонці не забудьте про здоров'я.
9. Ловимо Синього птаха
Вже пощастить, так пощастить, в новому році тим, у кого випаде дев'ятка. Щоправда, за умови, якщо вони навчаться приборкувати свої емоції. Особливо вдалий рік буде для тих, чия діяльність пов'язана зі служінням, допомогою людям. Їм вдасться отримати гранти для здійснення своїх проектів або почати співпрацю з благодійним фондом.

Несприятливі дні для весілля у 2013 році
Астрологи не рекомендують відзначати весілля в дні місячних і сонячних затемнень.
Місячні затемнення в 2013 році:
• 26.04.13;
• 25.05.13;
• 18.10.13.
Сонячні затемнення в 2013 році:
• 10.05.13;
• 3.11.13.
Не рекомендують також одружуватися у батьківські суботи, на великі церковні свята та у період постів!

Підготувала Наталя СІДОВА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую