ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

Встановлено весняно-літню заборону на вилов риби,

Суспільство 3624
dei.km.ua
Фото: dei.km.ua

а також інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2013 році.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області, відповідно до наказу управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області Державного рибного агентства України «Про встановлення весняно-літньої заборони лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2013 році» від 20.03.2013р № 19 забороняється любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах у такі строки:
· В усіх водосховищах з 10 квітня по 19 червня (включно) 2013 року;
· У всіх інших річках та їх кореневих водах з 10 квітня по 29 травня (включно) 2013 р, а в придаткових з 10 квітня по 09 липня (включно) 2013 року.
Забороняється промисловий вилов водних біоресурсів у такі строки:
· У Дністровському водосховищі — з 10 квітня по 09 липня (включно), 2013 р.
· У водоймі-охолоджувачі Хмельницької АЕС — з 01 квітня по 09 червня (включно) 2013 р.
· У кореневих водах всіх інших річок — 10 квітня по 30 травня (включно) 2013 року, а в придаткових — з 10 квітня по 09 липня (включно) 2013 року.
· У період виношування річковим раком ікринок, личинок забороняється вилов — з 10 квітня по 09 липня, включно.
Також під час нерестового періоду забороняється проводити у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області та прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п) крім суден спеціально-уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.
В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволити на спеціально визначених Хмельницькрибоохороною ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега, згідно переліку.
Перелік ділянок водойм Хмельницької області,
де спортивно-любительське рибальство озволено в нерестовий період 2013 року
з берега днієї поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом
Дністровське водосховище:

1. Дністровське водосховище в районі с.Сокіл 1 км. вверх по Дністровському водосховищу;
2. Річка Смотрич в адміністративних межах с.Устя;
3. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1 км;
4. Турестичний комплекс “ Ксенія” вниз по течії 1 км і проти течії 1 км;
5. Від Гораївського водозабору — до с.Гораївка;
6. Дністровське водосховище р-н с.Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії;
7. Від с.Пижівка до с.Лоївці;
8. Від с.Березівка вверх по течії до с.Шибутинці р.Данилівна;
9. База відпочинку с.Куражин проти течії 1 км;
10. База відпочинку с.Рудківці вниз по течії 2 км.
Мислятинське водосховище:
Від с.Мислятин до с.Дібровка.
р.Бужок:

500 м. нижче мосту с.Моломоленці до 500-метрової охоронної зони верховинної споруди ставка «Анаставці Верхні».
Грубе порушення правил рибальства із застосуванням заборонених знарядь лову, згідно статті 85 КУпАП, тягне за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення. Крім того, згідно статті 249 Кримінального Кодексу України:
1. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, - карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
2. Ті самі діяння, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую