ye-logo.v1.2

“Бувають аромати навіть для блондинок і брюнеток”

Суспільство 4456
Дмитра Скрипника
«У справжніх парфумів як упаковка, так і флакон виконані бездоганно», - розповідає Аліна Кушнір.. Фото: Дмитра Скрипника

Про те, які аромати бувають, як серед них обрати свій, як правильно користуватися парфумами та багато іншого розповідає продавець-консультант магазину елітної косметики і парфумерії “Орхідея” Аліна Кушнір.

 - Яка різниця між туалетною, парфумованою водою і парфумами?
- Туалетна вода має найлегший запах, містить від 4 до 10 % ароматичної композиції, розчиненої в спирті 80-90 %. Стійкість її невисока, в середньому тримається не більше двох-трьох годин.
Парфуми — найконцентрованіший вид парфумерної продукції, вміст ароматичної композиції — від 15 до 30%. Високий вміст екстракту, розчиненого в практично чистому спирті, робить парфуми найстійкішими в порівнянні з іншими видами парфумерії, однак і найдорожчими.
Тому ті, хто не може дозволити собі якісні парфуми, купують парфумовану воду. Це найпоширеніший і найпопулярніший вид парфумерної продукції, котра має середню концентрацію, стійкість аромату і прийнятну ціну.
- Які види ароматів бувають?
- Аромати можна поділяти за різними ознаками. Наприклад, аромати денні і вечірні, холодні і теплі, свіжі й легкі або важкі й терпкуваті. Бувають навіть спеціальні запахи для молодих дівчат і літніх жінок, для брюнеток і для блондинок.
Парфумери кожної компанії користуються своєю класифікацією запахів, які можна об’єднати у півтора десятка класичних ароматних сімейств, серед яких цитрусові, фруктові, квіткові, морські, пряні, шипрові (назва пішла від острова Кіпр, яку першим використав Francois Coty, випустивши однойменні парфуми, ці аромати, шавлія, лаванда, дубовий мох, пачулі, підходять для любителів природи — прим. авт.) альдегідні (синтезовані з чистих хімічних сполук), орієнтальні (солодкі і терпкі східні есенції — ваніль, бурштин, сандал), зелені (прохолодні, делікатні аромати молодого листя, вкритого ранковою росою, хороші в спекотну погоду) та інші.
- Як же серед цієї гами обрати свій запах?
- Як правило, кожна жінка приходить вже з якоюсь інформацією, ідеями. Якщо ж клієнтка не знає, чого хоче, даю понюхати три види ароматів із популярних марок: один солодкий, один свіжий і один важкий, щоб визначити напрямок, в якому шукати далі. Є люди, які роками користуються одними і тими ж парфумами, у інших бажання використати інший запах може залежати від настрою, погоди, пори року.
- А бувають сезонні аромати?
- Можна на літо обирати свіжий, легкий і ненав’язливий запах, на зиму — солодкий, терпкуватий. Але все це дуже індивідуально. Одні і ті ж аромати навіть пахнуть по-різному на різних людях.
- А чому так?
- Кожен із має власний запах тіла, користується певним милом і косметикою, порошками й іншою побутовою хімією для прання одягу. Тому якщо вам сподобалися парфуми вашої подруги, не факт, що у вас вони пахнутимуть так само.
- Куди і в яких порціях слід наносити парфуми?
- Тут все залежить від вашого смаку. Якщо одним жінкам вистачає побризкатися раз на день, інші роблять це перед кожним виходом з дому. Звісно, кількох крапель буде достатньо.
Найдовше аромат тримається на волоссі і хутрі.
Наносити парфуми краще на чисту шкіру. На зволоженій шкірі вони будуть триматися довше, на жирній — менше. Аромати підіймаються вгору, тому наносьте їх не лише за вухами. Хороші точки — шия, зап’ястя, згин ліктів.
Не наносьте парфуми кришечкою флакончика на шкіру. На ньому може залишитися шкірний жир, і коли ви закриєте флакончик, парфуми змішаються з ним. Все це порушить їх склад.
- Як відрізнити справжні парфуми від підробки?
- По-перше, надто низька ціна має насторожувати, але бувають й дорогі підробки. Треба уважно оглянути упаковку — вона має бути ідеальною, без жодних слідів скотчу чи клеїв, з чітким друком літер і ліній, якісними кольорами, зверху вкрита щільною неушкодженою плівкою. Та й сам флакон зі справжніми парфумами виглядає вишукано і акуратно.
- Чим відрізняються тестери від парфум?
- Тестер - це ті ж парфуми, які випускаються як пробники. Їхня ціна нижча за рахунок того, що в них не збережений дизайн упаковки і флакона, але тестер вміщує справжні оригінальні парфуми.
Крім тестерів також популярні “мініатюрки” - оригінальні парфуми в маленьких флакончиках (по чотири-п’ять мілілітрів). За рахунок цього вони дешевші (коштують, як правило, до ста гривень). Якщо ви хочете спробувати новий аромат, можна спочатку придбати їх.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую