ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Кава з собою» – нова фішка, яка заполонила Хмельницький

Суспільство 11671
автора та Дмитра Скрипника
У «Кльовій каві» напої вам «запакують» як забажаєте.. Фото: автора та Дмитра Скрипника

Все частіше можна побачити кіоски, автофургони або бари в різних торгових центрах, де продається ароматна кава в стаканчиках з паперу з кришкою.

 Все частіше зустрічаються люди різного віку і статусу, ну точно як у американських фільмах, які «прокидаються» зранку з кавою на ходу. «Проскурівський телеграф» протягом кількох днів прогулювався центральними вулицями Хмельницького і спостерігав за місцями, де «тусуються» люди, для кого «кава з собою» – це не просто звичка.
Одна із найдавніших точок, де можна поласувати кавою просто на вулиці – магазин «Рукавичка», що на вулиці Проскурівського підпілля. Приходили ми сюди і вдень, і ввечері, і в робочі години, і у вихідні – народу завжди купа! Працівники офісів, що розміщені у будинках поруч, таксисти, студенти, кого тут тільки немає! А ввечері «картина маслом» – молодь різного віку, захоплень і поглядів. Одні відпочивають, для інших «Рукавичка» – це місце зустрічі і початку веселого вечора, ще для когось – нейтральна територія, на якій можна «перетерти» про цікаве-потрібне-важливе. Воно й не дивно, адже це точка із чи не найдешевшою кавою. Звичайна чорна кава тут коштує від трьох гривень.
Зовсім поруч біля «Рукавички» працює кіоск, де теж можна взяти з собою каву і теж всього за три і більше гривень. Поряд з кіоском розташовані два столики, за якими завжди, коли ми тільки приходили, стояли відвідувачі.
Ще одне із найдавніших місць продажу кави з собою – міні-кав’ярня «Еклер». Тут найчастіше п’ють каву таксисти і офісні працівники. До кави тут можна придбати різні смаколики, а ще можна почитати книгу, якщо ви не поспішаєте до праці чи ще кудись.
Армія чиновників із міської та обласної адміністрацій, управлінь і навіть працівники судів кавову п’ятихвилинку роблять поблизу магазину «Мальвіна», що на розі вулиць Соборна і Володимирська. Кава тут коштує від чотирьох з половиною гривень.
Трохи нижче на вулиці Соборній, у «Домі кави», готують усе, що є в кавовій карті і на основі тієї кави, яку ви оберете. Ціни на «з собою» рівні із цінами на каву у закладі. Загалом напої коштують від десяти гривень. На капучино вам навіть намалюють чудернацькі візерунки, а ось «спідничок» під стакани з чаєм чи підставки для кави, якщо ви берете дві і більше порцій, не дадуть. «Ми працюємо по франчайзінгу, тому, як заведено в мережі, так ми й робимо», – пояснюють незручності продавчині.
На відміну від вищеназваних точок продажу кави з собою, підставки під стаканчики та так звані «спіднички» на стакани є у «Кльовій каві», що на вулиці Проскурівській. Щоправда, кава тут коштує від семи гривень, а чай – від восьми. На випадок, якщо ви купуєте не одну, а більше порцій напоїв, для зручності вам дадуть підставки (на чотири відділення) як на великі, так і на маленькі стаканчики.
Одна із кавових точок, які ще не «обросли історією», а лише відносно недавно працюють у місті – кіоски торгової марки «Твоя кава». Один із них працює біля кінотеатру Шевченка (в тому ж приміщенні що й магазин «Шарлотта»), а інший – далі по Проскурівській, біля Вічного вогню. Кава в обох точках коштує від чотирьох гривень, готується, як нам пояснили, «на м’якій та гіркій» каві і теж дають підставки під стаканчики, щоправда, вони тут не на чотири, а всього на два стакани.
«Каву з собою» можна взяти й у кіоску у підземці, у «Кондитерській лавці», що на Проскурівській, у магазинах «Насолоди», що на центральних зупинках громадського транспорту тощо. Тому смакуйте своїм улюбленим напоєм, навіть якщо у вас обмаль часу, і ви заклопотано «літаєте» містом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую