ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

“Хмельницьктеплокомуненерго” став найкращим комунальним підприємством 2013 року

Суспільство 1517
khmelnytsky.com
Фото: khmelnytsky.com

В черговий раз хмельницькі “тепловики” здобули визнання на всеукраїнському рівні.

Міське комунальне підприємство “Хмельницьктеплокомуненерго” за підсумками 2013 року очолило Щорічний загальнонаціональний статистичний соціально-економічний рейтинг підприємств України за показниками фінансово-господарської діяльності та здобуло звання “Комунальне підприємство року – 2013”.
Із заслуженою перемогою колектив комунального підприємства та директора Володимира Скалія на урочистостях з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення привітав заступник міського голови Анатолій Нестерук.
“Перемагаючи в рейтингу, ви не тільки демонструєте ваші конкурентні переваги, але й покращуєте впізнаваність, статус вашої торгової марки, ефективно мотивуєте персонал підприємства до досягнення кращих результатів у галузі, заявляєте про себе як про надійного і перспективного партнера”, - наголошують організатори рейтингу.
Також МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” отримало можливість використовувати символіку та статус рейтингу в маркетингово-інформаційних та економічний заходах підприємства.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую