ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

На залізничному вокзалі у Хмельницькому відкрили пункт інформдопомоги кримчанам

Суспільство 2659
Дмитра Скрипника та автора
Фото: Дмитра Скрипника та автора

Він працює цілодобово.

“Укрзалізниця” облаштувала в приміщеннях залізничних вокзалів спеціальні кімнати, де представники місцевих органів влади, служб соціальної та медичної допомоги надаватимуть допомогу жителям автономної республіки Крим, які були вимушені покинути півострів. Такі інформативні пункти діятимуть на вокзалах у всіх обласних центрах, зокрема і у Хмельницькому.
Пункт надання інформативної допомоги кримчанам знаходиться на першому поверсі хмельницького залізничного вокзалу у залі очікування з резервними квитковими касами. Наразі там ніхто не чергує, причина у тому, що до Хмельницького масового потоку жителів кримського півострову немає.
“Ми уже готові надавати інформаційну допомогу жителям Криму. У нас є приміщення, де їх приймати. Проте до нас кримчани поки не зверталися, тому постійно тримати там когось непотрібно. Якщо кількість громадян з Криму буде великою, тоді там постійно чергуватимуть представники міськвиконкому. А так, у нас цілодобово працює черговий по вокзалу, який у разі необхідності зможе надати усю інформаційну допомогу”, - пояснює заступник начальника залізничного вокзалу у Хмельницькому Михайло Мігаль.
Головним завданням інформаційного пункту є посередництво між прибулими кримчанами та органами місцевої влади.
“Ми постійно двома мовами — російською та українською — оголошуємо по вокзалу, що у нас працює такий інформаційний центр. Також маємо координати, куди перенаправляти кримчан у разі звернення до нас. Ними далі займаються відповідні соціальні служби міського виконавчого комітету, зокрема відділ управління міським господарством та управління праці і соціального захисту населення”, - каже Михайло Мігаль.
Телефон пункту надання інформативної допомоги кримчанамна залізничному вокзалі у Хмельницькому: (0382) 69-49-23.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую