ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Де і коли можна «замовити слово» за «свого» начальника міліції

Суспільство 2677

Громадське обговорення кандидатур на посаду начальника управління МВС у Хмельницькій області відбудеться в п’ятницю, 2 травня.

На засідання ради Майдану запросили усіх п’ятьох претендентів на пост начальника міліції. Традиційно засідання громадської організації відбувають тричі на тиждень у приміщенні облради. Цього разу завсідники подібних засідань обіцяють, що буде «гаряче». адже доручення обговорити кандидатури до призначення на посаду, активісти Хмельниччини отримали від самого Єгора Соболєва!
«Дуже важливо, щоб прийшли люди, які справді щось розуміють у специфіці роботи правоохоронних органів. Бо практика показує, що одні й ті самі «крикуни» готові люструвати, призначати і знімати людей у будь-якій сфері. Але на жаль, знову ж таки, з практики видно, що ті, хто мають право визначати гідних серед претендентів, не приходять на подібні засідання. І дуже шкода», – каже один із членів ради Майдану.
Нагадаємо, на посаду начальника УМВС претендують п’ятеро осіб. Відомо, що рекомендацію від самооборони отримав Олександр Розізнаний. Чи зверталися інші кандидати до представників громадськості, редакції невідомо.

Отож, обговорити кандидатури і обрати "свого" начальника міліції можна 2 травня, о 10:00 в адмінбудинку облради, під час засідання ради Майдану.  
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую