ye-logo.v1.2

Хмельницька самооборона. Дубль два?

Суспільство 3765 4

Громадська організація «Хмельниччина. Самооборона і контроль», яка вже кілька місяців викликає у суспільстві кардинально протилежні думки, обрала нового керівника.

Вибори відбулися сьогодні, 22 травня. До Хмельницького з'їхалися представники самооборони з районів. Загальні обласні збори відбулися у залі засідань Хмельницької обласної ради.

Представники самооборони висунули одразу кілька кандидатур. Найбільше голосів набрав начальник штабу Віктор Данилевський, але він одразу зняв свою кандидатуру на користь Андрія Гаврилюка.  

Новообраний керівник одразу оголосив свою умову.

«Якщо відсьогодні буде хоч одна дія, не узгоджена зі мною, людина, яка її вчинила, відразу буде виключена із лав самооборони. Будь-хто, хто порушить наш внутрішній статут, буде теж виключений із лав самооборони», - заявив Андрій Гаврилюк.

Така різка заява, як і сама зміна керівництва, викликана останніми подіями у лавах організації.

Нагадаємо, спочатку її покинув перший керівник Юрій Смаль, який, йдучи заявив, що не погоджується із подальшим розвитком організації, і зізнався, що його підлеглі займалися «господарськими справами».

Останньою краплею стали події у Славуті, коли окремі представники виїхали на виклик без узгодженням своїх дій із керівництвом самооборони.
 

Відео: Незалежний громадський портал.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую