ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2020

Керувати охороною здоров’я в області хочуть проктолог, нейрохірург та лор. А ви як вважаєте? (ОПИТУВАННЯ)

Суспільство 20149 27

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У Хмельницькій облдержадміністрації у п’ятницю 30 травня пройшли співбесіди із претендентами на посаду директора Департаменту охорони здоров’я.

Стати на чолі охорони здоров’я Хмельницької області зажадали троє: нейрохірург обласної лікарні Борис Ткач, Микола Янчук, який за часів губернаторства Івана Гладуняка уже керував даним департаментом, а нині працює проктологом в обласній лікарні, а також отоларинголог Дунаєвецької центральної районної лікарні Олег Купчик.
Підтримати кандидатуру Бориса Ткача прийшли і представники Хмельницької крайової організації Всеукраїнського лікарського товариства, проте співбесіда із лікарем-нейрохірургом перші півгодини проходила за зачиненими дверима, охороняти ж прохід поставили Самооборону на чолі з головою Андрієм Гаврилюком.
«Ми нікого не захищаємо. Давайте всі разом зберемося в залі. Нехай кандидати подадуть заявки, розкажуть, як будуть боротися з корупцією. А в цьому кабінеті місця для всіх мало, і гамір заважатиме працювати. Нехай з цим кандидатом (Борисом Ткачуком, - прим. автора) закінчать співбесіду, і далі підемо у залу», - пояснював дії Самооборони Андрій Гаврилюк.
Проте громадськість така відповідь головного «самооборонця» не задовільнила. Градус невдоволення піднявся і після того, як присутні дізналися імена тих, хто входить до своєрідної кадрової комісії. Серед тих, хто перевіряв кандидатів на профпридатність, був лише один лікар – керманич Хмельницького обласного шкірно-венерологічного диспансеру Олег Каденко, якого до того ж звинуватили у приналежності до Партії регіонів.
Коли ж черга дійшла до інших претендентів на пост директора Департаменту охорони здоров’я, обурені люди, які заполонили коридор першого поверху облдержадміністрації, відмовилися впускати Миколу Янчука у кабінет на співбесіду. Лише за умови присутності журналістів решта кандидатів зайшли всередину.
Майже півтори години тривала розмова комісії із бажаючими керувати обласним департаментом охорони здоров'я. Борис Ткач, Микола Янчук та Олег Купчик по черзі відповідали на запитання. Хто справив краще враження на приймальну комісію - невідомо, але у будь-якому разі останнє слово буде за головою Хмельницької обласної адміністрації Леонідом Прусом.
«Рішення по кандидатурі, яка очолить Департамент охорони здоров’я, буде прийняте найближчим часом. Вони усі є гідними посади. Дуже важливо, що кожен з них хоче змінити цю закорумповану галузь. На підтримку Миколи Янчука були листи головних лікарів. За Олега Купчика були трудові колективи, надійшли листи з міністерства та інституту отоларингології. Бориса Ткачука прийшли підтримати представники медичної галузі. За тиждень рішення буде прийняте», - запевнила заступник голови облдержадміністрації Леся Стебло.


 

Коментарі:

Собчук Віктор Васильович 04.06.2014 08:39

Я за Бориса Ткача. Він патріот України, прекрасиний фахівець лікарської справи і порядна людина. Що патріот - він доказав оперуючи на Майдані. Що фахівець - його хвалять пацієнти. Що порядна і чесно людина - його хвалять колеги по роботі і користується у нас авторитетом. Я б на місці претендентів - побачивши скільки людей прийшло на підтримку Ткача в облдержадміністрацію - відмовився. Янчук - пенсійного віку, він вигідний бувшим функціонерам від медицини, тому що нічого не буде змінювати. Але тепер - жити треба ПО - НОВОМУ, що і підтримала наша країна! 
    Дивуюсь, що так мало коментарів від моїх колег, пацієнтів, сомооборони, ради Майдану - всіх хто підтримує Бориса! Разом - ми СИЛА!!!

Андрій Побережний 04.06.2014 01:41

Багаторічний досвід праці на керівних посадах має вагоме значення!З 1985 по 2005 рік - Янчук завідувач проктологічним відділенням Хмельницької обласної лікарні,далі з 2005 по 2010 начальник УОЗ!Лікар вищої категорії!Заслужений лікар України!Одним словом- "приклад для молоді" Янчук вперед!Рідний Красилів вболіває!Привіт від односельчан!

Анна Кушнир 04.06.2014 00:19

Часто ідеї залишаються тільки ідеями,або ж голосними висловами (даруйте нічого особистого)!Шляхетні люди мало говорять,проте багато роблять гарних справ і не переходять так грубо на особистості!

Анна Кушнир 03.06.2014 22:45

Підтримуєм кандидатуру Миколи Янчука!Знаємо його виключно як людину освічену,високопорядну,щиру,організовану та відповідальну!Майбутнє України за такими людьми,як Микола Андрійович!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую