ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Брюселі – угода з ЄС, а у Хмельницькому – студенти з європейськими дипломами

Суспільство 3453
автора, www.oblrada.km.ua
Фото: автора, www.oblrada.km.ua

Цього року найбільший ВНЗ Хмельниччини випустив на ринок праці 359 спеціалістів та 1157 магістрів різних напрямків. Випускники, як і їхні колеги з ХУУПу, вперше на Хмельниччині отримали дипломи європейського зразка.

27 червня в Хмельницькому національному університеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів. “В ці хвилини відбувається дивовижний збіг обставин  наш президент у Брюсселі підписує договір про асоціацію України з ЄС, а випускники ХНУ вперше в історії університету отримують диплом європейського зразка! – сказав у своєму вітальному слові ректор Микола Скиба. Також він зазначив, що університет дав випускникам гарну базу для початку успішної трудової діяльності: комп’ютерні навички, знання іноземних мов та володіння профільною спеціальністю.

На святі були присутні потенційні роботодавці нинішніх випускників. Голова правління заводу “ТЕМП” Іван Праворський привітав молодих людей та наголосив, що попри те, що вже етапи в становленні професіонала  школа і університет – вже позаду, попереду чекає найважчий період — працевлаштування та початок професійної трудової діяльності, і підбадьорив перед великим шляхом та побажав впевненості у власних силах.

Заступник голови обласної ради Ігор Хитрук побажав випускникам стрімкого кар’єрного росту, невичерпної енергії та зауважив молодому поколінню висококваліфікованих фахівців, що саме від них залежить майбутнє нашої держави та її визнання на міжнародній арені.

На святі традиційно з музичними номерами виступали студенти, учасники центру культури та естетичного виховання і університетського творчого ансамблю “Сузір’я”. Випускники факультету технологій та дизайну влаштували невеличкий показ мод під патріотичні наспіви університетських співаків, та в кінці церемонії традиційно були запущені в небо повітряні кульки з банером “Випускник 2014”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую