ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Хмельницькі даішники знову поїхали в зону проведення АТО (ФОТО)

Суспільство 3752 1

Цього разу на Схід відправили 15 інспекторів Державтоінспекції.

 У четвер, 7 серпня, 15 інспекторів Державної автомобільної інспекції з Хмельниччини поїхали охороняти правопорядок у зону проведення антитерористичної операції.

«Хлопці, як і минулого разу, їдуть на один місяць. Куди саме і які завдання виконуватимуть – таємниця. Проте вони повністю усім укомплектовані, - розповідає тимчасово виконуючий обов’язки начальника обласного управління Державтоінспекції Дмитро Кийов. – Забезпечили їх бронежилетами п’ятого рівня захисту та кевларовими шоломами, а також провізією та паливно-мастильними матеріалами».

Порівняно із попередньою групою, яка нещодавно повернулася зі Сходу, склад делегації хмельницьких даішників практично повністю оновився.

«Бажаючих поїхати на Схід більш, ніж достатньо. Вибирати було з кого. Сьогодні їдуть досвідчені правоохоронці, які не один рік прослужили в органах Державтоінспекції. Є й з досвідом участі у війні в Афганістані. З минулого складу на Схід поїде лише один наш співробітник. Решті ми дали тиждень відпочинку», - додає Дмитро Кийов. 

В інспектора Державтоінспекції Сергія Шимчука в зоні антитерористичної операції воює син, тому правоохоронець й вирішив поїхати в зону АТО.

«Мій син служить в армії десантником-розвідником. Зараз він у Луганській області. Можливо, вдасться побачити його, якось допомогти. Дружина підтримала моє рішення, - говорить Сергій Шимчук. – Одного разу, так би мовити, гостював у сина, близько години спілкувалися. Із забезпеченням у них все нормально, лише з формою були проблеми. Головне, щоб бойовий дух був високим, а у них і у нас він на рівні. Усі їдуть добровольцями».

Віктор ПАЛАМАРЧУК.

Коментарі:

Віктор ІЯ 08.08.2014 12:30

І є бажання, і їдуть хлопці, і стають на захист нас з вами! А то вже набридли в соц.мережах: "Хай спочатку кадрові поїдуть..." Їдуть! Не відсиджуються, як дехто зі "справжніх патріотів", схованих під прикриттям "біжанців" або "ой, жінка не пускає"! Молодці, хлопці! Нехай вас Бог береже!  

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую