ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Рада майдану: Помісна Церква – це питання часу

Суспільство 2688
Фото: vesti.ua

Хмельницькі активісти прийняли звернення до Священного Синоду Української православної церкви Московського патріархату.

Завтра, 13 серпня Синод обиратиме свого нового митрополита. До цієї події прикута увага не лише українських православних. Усвідомлюючи важливість для української долі вибору православних ієрархів Рада хмельницького Майдану прийняла заяву, в якій визначила свою позицію з цього питання.
«Нинішній рік став для України часом найважчих випробувань, - говориться в заяві. - На кону – наша державність. Вона залежить не лише від воєнних успіхів, політичної єдності й економічного виживання. Вона залежить і від міжконфесійного і конфесійного миру.
Українську православну церкву, на думку активістів, має очолити людина, яка поділяє переконання більшості православних в Україні – про необхідність у найближчому часі відновлення єдиної помісної православної церкви. Це – наша непохитна позиція, наша вимога до Собору єпископів Української православної церкви Московського патріархату – йдеться у заяві.
Представники Ради Майдану звернулися до митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія, архієпископа Кам’янець-Подільського і Городоцького Феодора, єпископа Шепетівського і Славутського Діонісія.
«Процес церковного об’єднання неминучий і невблаганний попри будь-які перепони. Від вибору нового предстоятеля Української православної церкви Московського патріархату залежить тільки швидкість цього процесу, а не результат. Тому церковні ієрархи покликані виконати не лише свій службовий, а й громадянський обов’язок, обравши на цю посаду вірного слугу Господа і відданого сина українського народу, здатного на історичний крок – возз’єднання українського православ’я», – йдеться у заяві.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую