ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Хмельничанин очолив луцьких прикордонників

Суспільство 2098
Фото: volynnews.com

Підполковник Олександр Мейко пройшов серйозний бойовий шлях на Півдні України.

Уродженець Хмельницького підполковник Олександр Мейко став новим очільником Луцького прикордонного загону. Про це повідомляє інформаційне агентство “Волинські новини”.
Олександр Мейко розпочав службу в прикордонних військах ще у 1993 році, після чого навчався в Академії прикордонних військ. У 2003 році продовжив навчання у Національній академії прикордонної служби. За роки кар’єри встиг попрацювати начальником прикордонної застави, заступником та керівником прикордонної комендатури та начальником штабу та прикордонного загону.
За словами начальника північного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майора Володимира Плешка, новий керівник волинських прикордонників пройшов серйозний бойовий шлях на Півдні України, адже його перша мобільна застава виходила на кримський перешийок під час захоплення Криму Росією.
Саме його підрозділи воювали на Довжанському пункті пропуску, в той час коли він був керівником Бєлгород-Дністровського прикордонного загону. До слова, тоді загинуло троє прикордонників та один пропав безвісти.
Окрім того, Олександр Мейко мав досвід охорони ділянки на Придністров’ї, де чекали військової агресії з боку російських військ, які знаходяться там.
Зі слів Володимира Плешка, першочерговими завданнями волинських прикордонників наразі є щільне закриття кордону, активна боротьба з різними проявами антиукраїнської діяльності, боротьба з контрабандою.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую