ye-logo.v1.2

У Хмельницькому провели в останню путь «айдарівця», який попри хворобу воював у зоні АТО

Суспільство 5989 1
У Хмельницькому прощалися з
У Хмельницькому прощалися з "айдарівцем". Фото: автора

Чоловік вижив під кулями, та не витримав хвороби.

Сьогодні, 17 листопада, на центральній площі міста хмельничани прощалися із бійцем батальйону «Айдар» Олександром Розембовським. Чоловікові було 47 років, він помер 14 листопада від важкої хвороби у військовому госпіталі в Києві.

Олександр Розембовський спочатку боровся за майбутнє країни під час Революції Гідності, потім – у запеклих боях на Сході, а вже згодом – на волонтерській ниві. У бажанні захистити Україну від ворожих посягань його не зупинила навіть важка хвороба.

«Олександр Євгенович – безстрашний чоловік, будучи командиром розвідувальної роти 24 батальйону «Айдар», він не розмовляв про патріотизм, а реальним прикладом його демонстрував. Сьогодні Хмельниччина втратила Героя. Стоячи перед його домовиною, ми запевняємо – його подвиг не буде забутий», - сказав заступник голови Хмельницької ОДА Василь Процюк.

Олександр Розембовський пішов воювати, знаючи, що хворий

Перший командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук про свого бійця говорив із тремтінням в голосі: «З нашої великої родини пішов в інший вимір товариш із позивним «Комар». Сашко був безстрашною людиною. Коли конфлікт на Сході почав затихати, він не міг сидіти, склавши руки. Він зайнявся оздоровленням дітей зі Сходу, власним авто возив їх на відпочинок».

Хмельничани проводжали Героя в останню путь на колінах

Олександр Розембовський був надійним товаришем, люблячим сином, чоловіком, батьком. Про це під час прощання з бійцем говорили його побратими: «Я хочу, щоб ви пишалися такими земляками, як Олександр, - наголосив побратим бійця із позивним «Телевізор». - У нас вирвали душу та серце. Дякуємо Хмельниччині за цю людину».

Віддаючи шану «айдарівцю», хмельничани проводжали його живим коридором та вигуками «Герой!». У Олександра Розембовського залишилася дружина та двоє дітей.

Побратими бійця звернулися до влади з проханням подбати про родину Олександра

Провести бійця у останню путь прибув перший комбат "Айдару" Сергій Мельничук

Олександр був надійним товаришем 


Ольга Саліпа

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую