ye-logo.v1.2
21 Січня, 2020

У Волочиському районі відкрили пам'ятну дошку загиблому 23-річному бійцю АТО

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1570
Загиблому бійцю АТО відкрили дошку на школі, де навчався Герой
Загиблому бійцю АТО відкрили дошку на школі, де навчався Герой. Фото: volorada.org.ua

Цього разу вшанували Василя Шестака, який загинув під Іловайськом.

Відкриття меморіального знаку відбулося вчора, 3 грудня. Пам'ятну дошку встановили на фасаді Соломнянської школи, де навчався загиблий герой.

“Неоголошена війна, яка точиться нині на території України, забрала тисячі життів кращих дітей неньки-України. Скільки ще забере – не відомо. Наш обов'язок – пам'ятати всіх, хто не докохав, не дорадів… не дожив”, - йдеться у повідомленні Волочиської РДА.

Відкрив меморіальну дошку Василю Шестаку його брат Олег. Освятив меморіальну дошку настоятель місцевого храму. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героя, до меморіальної дошки поклали квіти та запалили свічки.

Багато слів скорботи було сказано під час урочистостей. “Трагедія родини Шестак – це трагедія Соломнянської громади, нашого району, держави. Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв, - кажуть у райдержадміністрації. - Василь Шестак з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні”.

Боєць АТО був кулеметником бронетранспортера 30-ї окремої механізованої бригади. Василь Шестак брав участь у звільненні від бойовиків висоти Савур-Могила у Донецькій області. Загинув при виході з оточення поблизу Ілловайська у серпні 2014 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую