ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кривава «чужа війна»: у Хмельницькому згадали воїнів-афганців і не забули про бійців АТО

Суспільство 2421
У прикордонній академії вшанували воїнів
У прикордонній академії вшанували воїнів. Фото: автора

Вояки кажуть, війна на Сході – набагато важча.

 У Хмельницькому вшанували воїнів-інтернаціоналістів. Напередодні 15 лютого – 27-ї річниці виводу військ з Афганістану, у прикордонній академії відбулись урочистості для воїнів-афганців. Усіх, хто не повернувся з «чужої війни» і тих, хто загинув на Сході нашої країни, вшанували хвилиною мовчання.

«Понад 62 тисячі прикордонників пройшли через вогонь афганської війни, 518 з них не повернулися додому. Нині в академії є 23 військовослужбовці та працівників Держприкордонслужби, котрі воювали в Афганістані й інших локальних війнах - 16 воїнів-інтерналістів», - сказав ректор Національної академії Державної прикордонної служби імені Б.Хмельницького Олег Шинкарук.

За словами ректора, їхній подвиг – найкращий приклад для курсантів і слухачів академії. Бо ж сьогодні українцям доводиться боронити вже свою державу від агресора.

«Я виконував свої обов’язки на тій війні. Зараз – набагато важче морально нашим хлопцям, але вони впораються. З початку українсько-російської війни почали вчити курсантів того, що справді треба на війні. Робимо все, щоб курсанти вміли воювати, виживати і боронити нашу землю», - запевняє голова Спілки учасників бойових дій прикордонної академії Олександр Сціборовський.

Ректор академії подякував учасникам бойових дій за мужність і героїзм

Також воїнів-інтернаціоналістів вшанували в Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була однією з найкривавіших, її тінь торкнулась майже кожної української родини. Війну в Афганістані пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок.

В академії 23 військовослужбовці, які пройшли війну в Афганістані

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую