ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому повинно бути більше безкоштовних парковок

Суспільство 2135

Виконавчий комітет прийняв рішення внести на розгляд Хмельницької міської ради питання розірвання договору оренду з одним із підприємців.

Причина такого кроку не в тому, що підприємець, якому надали здійснювати право облаштувати платні парковки, не справлявся. А в тому, що той припинив свою підприємницьку діяльність.

«У ФОП Матвійчук, згідно конкурса, було чотири місця під парковки: на вулиці Грушевського, Соборній, на Львівському шосе, і від Соборної до Володимирської. Тому зараз там ніхто діяльність не здійснює і парковки там є безкоштовними», - заявив на засіданні виконкому, пряму трансляцію якого вів сайт «Є», міський голова Олександр Симчишин.

У подальшому, за словами Олександра Сергійовича, частина цих парковок мають залишитися безкоштовними. На Львівському шосе – платною. «У нас ще є одна скандальна парковка на привокзальній площі, чекаємо засідання апеляційного суду. Договір розірваний, і сподіваюся, що апеляцію виграємо. І тоді, думаю, ми зробимо паркову на привокзальній площі безкоштовною, - заявив мер Хмельницького. – Щодо решти, то потрібно дивитися. Є доволі прибуткові місця. Біля «Ізіди» наприклад (речовий ринок на Львівському шосе – при.авт.). Тому думаю частина парковок має бути безкоштовними, частина – виставимо на конкурс. Бо Львівське шосе має приносити кошти до міського бюджету, бо там прибуткова парковка».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую