ye-logo.v1.2
27 Червня, 2019

У садочку на Красилівщині в дітей-сиріт незаконно вимагали плату за харчування

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1340
Діти-пільговики за законом мають харчуватись безкоштовно
Діти-пільговики за законом мають харчуватись безкоштовно. Фото: bc-news.com.ua

Пільговики сплачували всупереч законодавству.

Старокостянтинівська місцева прокуратура вимагає в сільської ради Красилівського району звільнити пільгових дошкільнят від плати за харчування. Такі позовні вимоги вже пред’явили у суд.

"Рішенням сесії сільради встановлено на 2016 рік батьківську плату за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі в розмірі 7 грн. за день та половину від цієї вартості для багатодітних сімей, - повідомляє прес-служба прокуратури області. - Однак, всупереч законодавству, вказаним рішенням не передбачено звільнення окремої категорії батьків від плати за харчування дошкільнят.

Як зауважують у відомстві, йдеться про дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей і таких, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Лише двох останніх категорій у сільському дитсадочку - 7 вихованців.

За словами, в.о. керівника місцевої прокуратури Олексія Олійника, названим рішенням порушено право на безоплатне харчування у дошкільних навчальних закладах дітей-пільговиків. У їх інтересах прокуратура звернулася в суд з позовом про зобов’язання сесії сільської ради внести до рішення відповідні зміни.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео