ye-logo.v1.2

До кінця року в хмельницьких тролейбусах встановлять GPS-навігатори

Суспільство 1470
Тролейбуси обладнають GPS-модулями та системами обліку пасажирів
Тролейбуси обладнають GPS-модулями та системами обліку пасажирів . Фото: автора

Про це повідомив заступник міського голови Андрій Бондарено під час гарячої телефонної лінії.

 Упродовж року в комунальному транспорті Хмельницького обіцяють встановити GPS-навігатори. Кошти на їх закупівлю передбачені у бюджеті міста. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, з'являться також і валідатори — пристрої, які автоматизують систему плати за проїзд та монітори.

“В цьому році ми виділили 3 мільйони 400 тисяч гривень на закупівлю навігаторів, валідаторів та моніторів у тролейбуси. Вже проводимо тендер на кращі цінові пропозиції і плануємо, що до кінця року це все буде в тролейбусах. Таким чином впровадимо систему обліку пасажирів та контролю пересування транспорту. Рух можна буде відслідкувати в Інтернеті, також створимо спеціальний мобільний додаток ”, - розповідає Андрій Бондаренко.

За його словами, таку ж систему хочуть налагодити і в маршрутках та автобусах, але над цим працюватимуть уже наступного року. Андрій Бондаренко каже, що на кожній зупинці громадського транспорту з'являються нові європейські розклади, і їх уже виготовляють у Вінниці. Облаштуванням їх за власні кошти займеться МКП “Електротранс”.

Посадовець обіцяє, що технічні новації комунального транспорту не вплинуть на вартість проїзду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую