ye-logo.v1.2

Мобілізовані хмельничани повернуться додому не раніше листопада

Суспільство 1629

А поки штаб ЗСУ працює над поповненням службовців за контрактом.

Більше тисячі мешканців області, котрі були мобілізовані під час 6-ої хвилі, уже відслужили рік і чекають на повернення додому. Проте Указ Президента про звільнення військовослужбовців 6-ї хвилі мобілізації досі не підписано. Як повідомили у Генштабі ЗСУ, він ще на розгляді. А про проведення наступної, 7-ої хвилі, офіційних заяв немає.

Читачі сайту "Є" написали в рубрику НарКор про те, що нібито, знову відправляють військових на Схід. Зокрема, прикордонників.

У Національній академії Державної прикордонної служби України запевнили, що серед хмельницьких прикордонників мобілізованих немає, хіба що ті, хто служить за контрактом. 

Вчора Генерал-майор Володимир Талалай під час брифінгу заявив, що зільнення мобілізованих буде проведено протягом двох місяців з моменту опублікування Указу Президента.

Однак коли саме буде підписано Указ невідомо, але навіть якщо цими днями, то демобілізація для військових відбудеться не раніше середини осені.

Щодо проведення наступної хвилі, то на державному рівні допоки офіційних заяв немає.

Цю ж думку підтвердили й у Хмельницькому обласному військовому комісаріаті (ХОВК).

«7-ої хвилі мобілізації наразі не планується. Зараз проводяться усі необхідні заходи з набору військових за контрактом», - повідомив старший офіцер групи по роботі з особовим складом ХОВК Ігор Кобельник. .

Точної цифри набраних контрактників у військкоматі не називають, проте говорять, що план, який ставлять перед областю, вони виконують повністю. Але не виключають, що у разі загострення ситуації на сході України, може бути оголошено сьому хвилю мобілізації.  

Ксенія КОСЮК.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую