ye-logo.v1.2

На Хмельниччині канадські військові інструктори завершили черговий курс підготовки саперів за стандартами НАТО

Суспільство 1061
Сапери завершили навчання
Сапери завершили навчання. Фото: facebook.com

Cертифікати про закінчення курсу отримали 15 військовослужбовців Центру.

 У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам'янці-Подільському, вчора, 26 серпня, урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився курс з виявлення, знищення саморобних вибухових пристроїв підвищеного рівня, який проводили канадські військові інструктори нової ротації.

Як повідомили у прес-службі Міноборони, сертифікати про закінчення курсу отримали 15 військовослужбовців Центру розмінування, які впродовж півтора місяця переймали у канадських колег уміння та навички боротьби із СВП за стандартами НАТО.

У своїй промові під час урочистих заходів командир канадського контингенту майор Девід Амундсен наголосив на високому рівні вмотивованості українських військових в ході проведених навчань, а також вручив найкращому слухачу групи сержанту Дмитру Глібічуку пам’ятну медаль.

В свою чергу заступник начальника Центру розмінування підполковник Микола Пянковський подякував іноземним колегам за їхній професійний підхід до процесу підготовки українських саперів, а також висловив сподівання, що військова співпраця між Україною та Канадою і надалі буде зміцнюватися та розвиватися.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую