ye-logo.v1.2

Ольга Фреймут розповіла про інспекцію в Хмельницькому

Суспільство 16093

Міському голові вручили відзнаку "Гордість міста".

Сьогодні, 22 жовтня, на головній площі Хмельницького, телеведуча 1+1 Ольга Фреймут підбила підсумки інспекції у нашому місті. Упродовж кількох днів зірка перевіряла різні заклади обласного центру.

«Хмельницький – це одне з восьми міст, де ми проводимо глобальну перевірку. У вас працювали мої таємні агенти. Дуже багато людей за кілька місяців до інспекції приїхали у Хмельницький, щоб розібратися, що ви їсте, чи безпечно у вас, як вас лікують, і хто ваш мер», - каже Ольга Фреймут.

У результаті перевірки ведуча вручила відзнаку "Гордість міста" Хмельницькому міському голові Олександру Симчишину, а "Ганьба міста"  отримав м'ясокомбінат "Проскурів м'ясо". Нагадаємо, що 20 жовтня Фреймут побувала на одному із місцевих м'ясокомбінатів. Там, за словами телеведучої, чоловік сильним ударок в спину виштовхав її надвір. 

Фреймут каже, що спеціальний агент працював на м’ясокомбінаті, і вона знає, як там вбивають тварин.  Стверджує, що тварин там заколюють спеціальними ножами і вони мучаться.

Глядачам показали кілька роликів з інспекції

«Я ніколи не мала сентиментів до цих тварин, але після цього я не зможу їсти м'ясо. Свиней у цивілізованому світі вбивають током або присипляють», - додає телеведуча.

Ось так виглядали відзнаки

Ті, хто прийшли у дощ подивитись і почути Фреймут, переглянули кілька роликів, які покажуть в ефірі уже 1 листопада. На екрані хмельничани переглянули фрагменти інспекції у «Проскурів м’ясо», поліклініці №1, музичній школи №1 та із власного помешкання Хмельницького міського голови Олександра Симчишина.

Ольга Фреймут навіть зачитала вірші Ліни Костенко

«Наш Андрій пішов до хати мера. Вона така скромна. Нема ні пса, ні охорони. В ефірі я вам покажу частинки інтер’єру оселі. Ми перевіряли різних мерів і, насправді, мер у вас чесний. Він вразив нас чесністю, тому вашій еліті вручаємо  «Гордість міста»», - додала Ольга Фреймут.

Відзнаку "Ганьба міста" залишили на підприємстві

«Незважаючи на те що дощ, Хмельницький зустрічає гостей із гостинним і теплим серцем. Я дякую за візит. Дійсно, трохи налякали моїх, але то таке», - каже Олександр Симчишин.

Телеведуча показала свій синець на спині

Із собою знімальна група у всі міста бере велосипед. Його залишають без нагляду у людному місті. Таким чином перевіряють безпеку обласних центрів. Так от, Хмельницький уже п'яте місто, де ровера ніхто не поцупив.

Також Хмельницькому подарували кілька нових лавочок 

Цей ровер у Хмельницькому також не вкрали


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую