ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Двох військових поранених на полігоні у Кам'янці лікуватимуть у Хмельницькому шпиталі

Суспільство 1330
Військових, які під час навчань підірвалися на полігоні в Кам'янці-Подільському доправлять двох до Хмельницького і одного до Вінниці.
Військових, які під час навчань підірвалися на полігоні в Кам'янці-Подільському доправлять двох до Хмельницького і одного до Вінниці.. Фото: unn.ua

Ще одного доправили до Вінниці.

Сьогодні, 2 грудня, до Вінниці доправлять одного з трьох військових, які під час навчань підірвалися на полігоні в Кам'янці-Подільському. Про це повідомляє УНН із посиланням на офіцера регіонального медіа-центру Андрія Агєєва.

"Сьогодні ввечері до Вінниці у Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону доставлять військового, який отримав осколкове поранення плечової артерії лівого плеча. Наш реанімобіль виїхав до Кам'янця-Подільського разом із лікарем. Військовослужбовця вже оглянули й везуть сюди. Двох військових залишать у Хмельницькому", − прокоментував Андрій Агєєв.

Нагадаємо, вчора, 1 грудня, під час військових навчань у Кам'янці-Подільському на полігоні троє військовослужбовців отримали осколкові поранення. Вони розміновували вибуховий пристрій, що здетонував. 

Тим часом, військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом порушення службовими особами військової частини правил поводження із вибуховими речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую