ye-logo.v1.2

Зі зброєю і в «брониках» сапери у Кам’янці бігли, щоб привітати волонтерів та Збройні Сили

Суспільство 1219
Кам'янецькі сапери привітали волонтерів та Збройні Сили з 25-річчям марш-кидком на 5 км
Кам'янецькі сапери привітали волонтерів та Збройні Сили з 25-річчям марш-кидком на 5 км. Фото: mil.gov.ua

Військові здійснили марш-кидок на 5 кілометрів.

 Кам’янецькі сапери 5 грудня оригінально привітали волонтерів та Збройні Сили з 25-річчям. Військовослужбовці Центру розмінування здійснили марш-кидок на 5 км.

Як повідомили у Міноборони, зі своєю штатною зброєю, в бронежилетах, в забігу взяли участь 100 відсотків чоловічого особового складу військової частини, які не задіяні у виконанні спеціальних бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції.

«Проведенням цього спортивного заходу військовослужбовці Центру продемонстрували, що вони вдячні волонтерам, високо цінують їхню важку працю та підтримують всіх, хто сьогодні на передовій зі зброєю в руках захищає державний суверенітет та територіальну цілісність України. І волонтерам, і нашим бойовим побратимам — захисникам України, сьогодні дуже нелегко у надскладних умовах виборювати право нашої країни на світле майбутнє. Крім цього, проведення марш-кидку дозволить згуртувати підрозділи частини та зміцнити витривалість особового складу до дій у складних погодних умовах», - зазначив начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков.

За його словами, під час забігу військовослужбовці Центру показали відмінну фізичну форму, всі як один фінішували з приємними та позитивними емоціями.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую