ye-logo.v1.2

Житло для АТОшників почнуть будувати раніше, аніж «витягнуть із дна» фірму, яка його будуватиме

Суспільство 1532
На будівництво багатоквартирного житлового будинку для АТОшників з бюджету планують виділити 7 мільйонів гривень
На будівництво багатоквартирного житлового будинку для АТОшників з бюджету планують виділити 7 мільйонів гривень

Міський голова, презентуючи бюджет міста на 2017 рік, анонсував, що уже на весні розпочнеться будівництво житла для учасників АТО.

Бюджет, за яким місто житиме у 2017 році, депутати Хмельницької міської ради планують прийняти уже 29 грудня на позачерговій сесії. Серед інших важливих сум, які закладені у бюджеті, планується, що депутати виділять 7 мільйонів гривень, на будівництво багатоквартирного житлового будинку для АТОшників.

Про це повідомив міський голова презентуючи бюджет.

«Ми плануємо виділили 7 мільйонів бюджетних коштів на будівництво багатоквартирного житлового будинку для АТОшників. Це той будинок, під який ми виділили земельну ділянку на Проспекті Миру. Вже у грудні закладемо гроші, щоб на весні, якщо буде все нормально з проекними роботами, розпочати будівництво і до осені ці кошти освоїти», – сказав міський голова презентуючи бюджет міста на 2017 рік.

Тобто, за його словами, на весні планують почати будівництво. Хто саме будуватиме уже розрекламований будинок для учасників АТО, міський голова не повідомив.

Однак, майже місяць тому, звітуючи за рік роботи в ефірі «Є» Олександр Симчишин повідомив, що міська влада не хоче віддавати можливість будувати будинок для учасників АТО комусь, а хоче, щоб це робив «Хмельницькбудзамовник», який вони планують «виволокти його з ями» до кінця наступного року.

«Ми не хочемо віддати комусь це робити, але плануємо «витягнути з дна» «Хмельницькбудзамовник», де підприємство зараз знаходиться, і щоб воно будувало. Зараз у них немає нічого, ні техніки, ні людей, взагалі нічого! Якщо ж ми його витягнемо, то воно буде здатне будувати. Ми собі ставимо задачу "виволокти" його з ями на кінець наступного року. Для того, щоб збудувати багатоповерховий будинок, потрібно два-три роки», – повідомив тоді Олександр Симчишин.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую